Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség! A fiúm sportoló én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! A fiúm sportoló én pedig nem tudom még mi akarok lenni, összeillünk? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Az van hogy én még nem tudom mi legyek de ő viszont teljesen tudja már hogy a sport a jövője. Amikor beszélünk erről mindig ott kotunk ki hogy én mennyire tanácstalan vagyok. Most jön a pályaválasztási év és ő már most sokat utazgat meg ilyesmi ( már most vannak szép eredményei) viszont én csak annyit tudok hogy komoly szakmát szeretnék. Nem akarok senkit megserteni vagy ilyesmi csak arra gondolok hogy neki valami kis konnyedebb lany kene en meg nem vagyok olyan tipus. Nem tudom mennyire voltam ertheto. De komolyan kene a segitseg.
2014. aug. 27. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ja...
2014. aug. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez legyen a legnagyobb problémátok, komolyan... :D Őszintén szólva két ember összeillősége szerintem nem ezen áll vagy bukik. Ha ő sportolni akar hivatásszerűen, akkor nem feltétlenül egy ugyanilyen beállítottságú lány mellett akar majd lenni. Egyénfüggő, hogy kinek mi tetszik, mit keres a másikban. De ha már ennyit agyalsz rajta, csak gondolj bele... szerinted mindenki olyan emberrel akar lenni, akivel hasonló a hivatása? Sportoló a sportolóval, ügyvéd az ügyvéddel, stb..? Te is láthatod, hogy ez legtöbbször nem így működik. Sőt, a sportos, izmos pasik sokszor kifejezetten gyenge, nőies lányokat akarnak, nem pedig egy hozzájuk hasonló izomkolosszust, aki valahol konkurenciát jelent számukra. Ha egyébként összepasszoltok, akkor ez nem hiszem, hogy közétek állhatna. Az pedig majd kialakul idővel a te fejedben is, hogy mi szeretnél lenni pontosan.
2014. aug. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az utolsó jól mondta! Ha szeret téged és te is őt,akkor ezen hülyeség gondolkodni!
2014. aug. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!