Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik szerelem első látásra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik szerelem első látásra?

Figyelt kérdés
2014. aug. 27. 18:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
64%

Nem létezik, bár mi is a definíciója.. ?

Találkozol valakivel nagyon bejön és beszélgettek stb, itt még csak szimpatikus meg potenciális jelölt lehet, de nincs ilyen szerelem hogy 1 óra alatt úgy beleszerettél valakibe mint Bella Swan Edward Cullenbe, szóval NINCS szerelem első látásra.... Persze amit fentebb írtam van, akkor utána még pár találkozás beszélgetés akkor már elképzelhető a szerelem, de az se első látásra, mert szerintem a szerelemhez elengedhetetlen hogy megismert a másikat lelkileg is.

2014. aug. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
47%
Igen létezik. A szerelemes lehet az ember úgy is hogy nem is ismeri. Lehetetlen? Nem. Létezik egy kisugárzás is amit érzünk és ettől érezhetünk szerelmet. Elég csak egy pillanatás és azonnal jön. Aki nem hiszi az duzzogjon vagy menjen társkeresőre ahol ismerkedhet személyes benyomás nélkül és úgy legyen szerelmes. Semmi probléma.
2014. aug. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A szem a lélek tükre. Ezt is szokták mondani.
2014. aug. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
IGEN, 990000%, h van :D amjkir meglátod ŐT ès elkezd úgy verni a szived, h hallod a füledben <3 nekem volt ilye, pontisabban van :D termèszetesen mèg aznap megismertem,vrengeteget beszèlgettünk, ès a t.szamomat is elkèrte, nem règen volt, majdnem 1, ès fèl hete, de amikor nincs melettem, èrzem, h a szívem nála van... (ès ezt nem is mindtam el senkinek, csak gondoltlzam erre, aztán másnap pont ezt mondta)
2014. aug. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ki hogy érzi. Nálam teljesen kizárt. Én csak olyanba tudok beleszeretni, akik már valamennyire megismertem, megszerettem. Különben nincs mibe beleszeretnem. Amíg csak a külsejét látom, meg az első benyomás van meg róla, addig nekem maximum nagyon tetszhet, erős vonzalmat érezhetek iránta.
2014. aug. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. aug. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!