Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el Őt?

Figyelt kérdés
Kezdem a legelején. Igen 14 éves vagyok, és depresszióba szenvedek.Talán ez a kis röpke első szerelem is közbe játszott a több éves szekálódások mellett. Két éve titkon bele zúgtam az osztályba lévő fiúba. Mindig ott volt hogy megvigasztaljon. Valahogyan mikor egyedül voltam megkeresett a szünetekben. Sokat viccelődött velem. És éreztem így 8. végére nem vagyok közömbös neki. Egyszerűen éreztem, és láttam a szemében. Majd úgy az év végére kettesben maradtunk az egyik terembe. Meg kérdezte tőlem, tehát hogy miért nézek mindig úgy rá. (ha értitek). Én erre (átkozom magam) azt mondtam sehogyan sem nézek, majd kisiettem. Mikor vele vagyok hevesen ver a szívem, mindig megnyugtat, halkan beszél, és olyan kellemes volt vele lenni. Egyszer az utcán még haza felé menet meg kérdezte kicsit nevetve, ne kísérjen el, én meg szinte ledermedtem, szóhoz sem jutottam. Igaz megmondtam hol lakok és ő is, de valahogy soha nem jött össze köztünk ez az egész. Vissza húzódó vagyok mert önbizalmam a 0. van. Annyira bánom hogy vége van a sulinak mert ez a gimi kezdés szó szerint el választott tőle. A képét szorongatom esténként, a könnyeimmel és egyszerűen nem megy ki a fejemből. Hiszen a bajban is kiállt mellettem. Megvédett bárki is bántott...Mit tegyek? El sem mondtam neki mit érzek, mert nem tudom hogy Ő vajon így vagy úgy vélekedik. Tanácsokat szeretnék erre a reménytelen helyzetre...

2014. aug. 24. 00:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha tudod hol lakik, vagy más módon kapcsolatba tudsz lépni vele, beszélj vele. Mi a legrosszabb ami történhet? Ha megmondja hogy csak barátként tekint rád, akkor legalább tudod, nem fogsz őrlődni hogy mit gondolhat.
2014. aug. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egy városban élünk, de még rá írni is rettegek. Nagyon szeretem Őt, de úgy érzem felesleges hajtanom, mivel kollégiumba fog menni. Így ritkán jönne haza...De köszönöm a biztatást!
2014. aug. 24. 19:14
 3/5 anonim válasza:

Szerintem mondd el neki, hogy mit érzel. Nem hiszem, hogy totál kiakadna, hiszen "Meg kérdezte tőlem, tehát hogy miért nézek mindig úgy rá" ez alapján egykor már valami feltűnt neki hogy mi van... Tényleg az lehet a legrosszabb eset, hogy azt mondja, csakis barátként tekint rád.

Ha pedig még mindig őrlődsz, fogj papírt, tollat, zsepit, a képét, és mindent írj le részletesen róla. Mikor láttad először, mikor és miért védett meg, stb.. Hatásos módszer. Mindent kiadsz magadból. Teszteltem:)

2014. aug. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szedd ki az Ő-betüt a billentyűzetedböl, hasztalan gomb pláne kockulásnál.
2014. okt. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki mit érzek. De mivel kolis nem tudtunk találkozni. A barátnőm szerint boldog volt és büszkén mutogatta a levelet. :) És mindennap üdvözöl engem...de még mindig június óta este sírok miatta...Fáj hogy nincs velem...
2014. nov. 11. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!