Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bízik bennem! Hogyan szerezzem vissza a bizalmát?

Figyelt kérdés
Ő életem szerelme,bármit megtennék érte és hálás vagyok neki,mert mellette lettem férfi.Amikor megismerkedtünk,nem is gondoltam,hogy szóba állna velem.Fűztem egy másik nőt is közben,kb egy hónapig két szálon futott a dolog.(Ezzel a másik nővel nem volt csak egy csók.)A szerelmem sejtette a dolgot,mert többször rákérdezett,de én mindent tagadtam.Egyszer betelt nála a pohár és szakított velem.Egy hétig nem értem el,akkor jöttem rá mit is veszítettem.Kibékültünk,azóta együtt vagyunk.Pár hét múlva megint feljött a másik lányról a szó,és én mindent bevallottam.Tiszta lelkiismerettel állok előtte,de ő borzasztó bizalmatlan lett.Egyáltalán nem bízik bennem azóta.Tudom hogy imád,de látom hogy szenved emiatt.Hogyan tehetném jóvá?Segítsetek!
2014. aug. 27. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy csak te tudod az igazságot, hogy mi történt a csaj és teközted. Csak te tudod, hogy most tiszta vagy előtte.


De nézzük a szerelmed oldaláról:

Egy ideig tagadsz mindent, aztán kiderül, hogy hazudtál. Innentől kezdve, hogyan legyen benne biztos, hogy nem hazudtál másodszorra is? Könnyen gondolhatja, hogy több is volt köztetek, csak azt mát végképp nem mered bevallani.


Bizalmat nem könnyű visszaszerezni. Nálam ezzel simán elvágtad volna magad!

2014. aug. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze,igazad van,de ez évekkel ezelőtt volt.Mióta kibékültünk hűséges vagyok,nem is kellene más,minden amit imádok egy nőben az benne össze van gyúrva,szóval nekem ő a tökéletes,nagybetűs NŐ.Bizonyítok neki folyamatosan,de látom hogy nem hisz nekem.Mit tehetnék még?
2014. aug. 27. 21:04
 3/7 anonim ***** válasza:

A kapcsolatotok elején is úgy tudta, hogy hűséges vagy, aztán kiderült, hogy mégsem.


Most honnan tudhatja, hogy valóban hűséges vagy, vagy csak ügyesen csalod?


Ne érts félre, én hiszek neked, de ha velem történt volna ugyanez, akkor lapát.

2014. aug. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A bizalmat könnyű eljátszani, és sajnos vannak esetek, amikor nem tudod visszaszerezni.

Talán az idő segít, talán nem. Ezt mi nem tudhatjuk.

2014. aug. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Csodálkozol,hogy bizalmatlan?

Ha ennyire szereted, akkor vésd a fejedbe, hogy csak ő létezik, s nincs semmi kaland. Mit szólná hozzá, ha ő csalt volna meg?

EZEK A FÉRFIAK!

2014. aug. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem csodálkozom,és hálát adok a sorsnak,hogy megismerhettem és hogy ennek ellenére velem maradt.Tiszta szívemből megbántam,bármit megtennék hogy semmissé tegyem és ne látnám a szemében a fájdalmat,amit én okoztam neki.
2014. aug. 27. 22:04
 7/7 anonim ***** válasza:

Vagy megbocsájt, vagy nem. Vagy túllép rajta, vagy nem. Amennyiben nem, meg tudom érteni.

Nehéz dolog a bizalmat visszaszerezni, hónapokba telhet.

Látod, te áttoltál mindent az ő vállára, tiszta a lelkiismereted, de ő már nem bízik benned.


Hallgattál volna, mint a sír.

2014. aug. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!