Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Biszex lennék vagy ez csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

I.Love.Myself kérdése:

Biszex lennék vagy ez csak kósza gondolat? Biszex lányok története érdekelne?

Figyelt kérdés
Fél év múlva 18 éves leszek. Eddig volt 2 barátom,egyik sem tartott tovább fél évnél,mert kényelmetlenül éreztem magam a kapcsolatokban. Egyik barátommal sem feküdtem le. 16 évesen veszitettem el a szüzességem azóta 4 fiúval voltam többször kevesebbszer. A szex jó velük sőt...Egyenesen imádom,de többet nem tudok érezni irántuk. viszont előfordult már hogy szerelmes lettem de mindhárom alkalommal pofára ejtettek. Azóta kóvályog ez a kérdés a fejemben. Vajon biszexuális vagyok? Kavartam már lányokkal és nem volt bennem az a gát ami elmondásuk szerint bennük,és érzelmileg is közelebb érzem magam bármelyik barátnőmhöz mint a volt barátaim akármelyikéhez. Férfiban már nem igazán tudok megbizni. A legutolsó csalódásom után többen is próbálkoztak nálam és itt nem csak szexre gondolok,de egyikhez sem mertem közel kerülni. Ez most igy van ahogy gondolom? Tényleg biszex lennék? Nagyon érdekelnének hasonló élettapasztalatok! Ti tudnátok olyan kapcsolatban élni hogy közben a társatok kavargat fiúkkal(ezalatt 1re gondolok és nem szex csak kavarás)? Érdekelne jelenlegi életformátok! Hogy jöttetek rá hogy azok vagytok? És hogyan kezdtétek el?
2014. aug. 27. 23:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vagy biszex.
2014. aug. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne azt feszegesd, hogy mi vagy és mit tenne más. Hanem figyeld magad mihez van kedved és csináld meg. Ha te leszel az első a földön aki így tesz ám legyen. Kezdjenek a többiek azt a helyzettel, amit akarnak.
2014. aug. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!