Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennetek a helyemben?

Figyelt kérdés
az van,hogy a pasim nem tűri ha baratnoimmel elmegyek egyet plazazni,edzeni stb.Nem bizik bennem.Nagyon durvan veszekedtunk+kiakasztott nagyon,hogy baratainak elmondta.Semmi közük ehhez szerintem. Ti mit tennetek? De o irja hogy nem akar veszekedni tudni illik nagyon szerelmes belem!! ne menjek el holnaputan? Mit tegyek?
2014. aug. 28. 00:59
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Senki még a fiúd sem szabhatja meg hova mikor mész. Akkor meg pláne nem ha nem pasival hanem a barátnőiddel tervezel programot. Menj el nyugodtan és ha nem tetszik neki el lehet menni a fenébe. Utálom ha meg akarják szabni mit tehetek és mit nem. Ha most hagyod neki később természetes lesz hogy ő szabja meg az életed. Mondj neki nyugodtan ellent.
2014. aug. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt nem itt idegenekkel kellene megbeszélni. Megbántam hogy ordibáltam vele, kérlek ne haragudj. Megbocsájtasz? Ezt nem itt idegenekkel kellene megbeszélned. Megbántam hogy ordibáltam veled, kérlek ne haragudj. Megbocsájtasz?
2014. aug. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ milyenek a barátnőid. Ha rendesek, normálisak és tiszteletben tartják, hogy van barátod, akkor a pasi hülye. De ha a barátnőid folyamatosan buliznak, telebeszélik a felyed hlyeségekkel. Annak ellenére, hogy van barátod folyamatosan bíztatnak arra, hogy pasizz velük. Akkor a barátodnak igaza van.
2014. aug. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Otthagynám a francba a csávót. Ja nem, eleve össze se jöttem volna vele. Előre is lehet látni valakin, ha diktátornak képzeli magát.


Menj el holnapután, azt csinálsz amit akarsz.

2014. aug. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!