Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki vagy sem? Mit gondolhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki vagy sem? Mit gondolhat most?

Figyelt kérdés
Nagyon ciki az ha részegen írok vagy hívok a barátomnak? Mit gondolhat rólam ? Kérjek tőle bocsánatot ?
2014. aug. 28. 10:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit írtál? :D
2014. aug. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ilyet mindenki csinál néha. tégy úgy mintha semmi nem történt volna. ha ő hozza fel akkor próbáld meg elviccelni
2014. aug. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elméletileg megígérte hogy nálam marad estére, de valami nem életbevágó dolog közbejött neki, szóval olyat írtam, hogy : ha akarnál sem tudnál már bejönni, hogy mennyire félek egyedül(mivel egyedül voltam egy emeletes házban) és hogy miért hagyott egyedül.
2014. aug. 28. 10:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindeni csinál hülyeségeket részegen. Szerintem ez nem olyan nagy gáz.
2014. aug. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ciki ha részegen hívsz a barátodnak. Józanul még cikibb mert nem is ismerjük egymást...


Viccet félretéve: Attól függ mit. Ha bevallod neki, hogy sohasem szeretted, az ciki. Bármi ciki ami éles ellentétben áll a józan véleményeddel/hozzáállásoddal, de nem is igazán neki, hanem neked, mert ez azt jelenti, hogy nem vagy saját magaddal őszinte.

Egyébként pedig a barátod véleménye számít nem a miénk, tehát puhatolózz hogy mit gondolhat róla. Ha józansági fogadalma van és az önuralom mintaképe, aki folyton ápolt, sportos, gyakorlatias és rendszerető, akkor valószínűbb, hogy rossz szemmel néz rád, mint egy szabadszívű rocker akinek a szerelem és a jókedv a mindene. (A példa kedvéért)

Te ismered, gondolkodj el, hogy mennyire valószínű fordítva hogy megtörténjen. Minél inkább, annál kisebb a "gond". Számít az is mióta vagytok együtt persze... Ha két hete jártok és nem ilyennek ismer, még lehet kicsit illúzióromboló a körülmények ismerete nélkül.

Egyébként meg ha szeret, akkor azzal sem lenne gondja, ha végiglocsolnád vörösborral a frissen vett fehér ingjét miközben kidőlsz a piától, mielőtt a nagymamája kristály-borospohara kihullik a kezedből és darabokra törik; nem hogy azzal, hogy beszéltél vele mikor nem voltál színjózan :D

2014. aug. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Több mint egy éve vagyunk együtt. Igaz csak kb. 12 óra telt el de nem reagált semmit sem az üzeneteimre.
2014. aug. 28. 10:30
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi mindketten szoktunk egymásnak írogatni részegen, ha olyan a buli. Ha nem tudunk együtt berúgni, akkor úgy igazítjuk, hogy mindketten bulizzunk ^^ Nemrég volt gólyatáborban, az utolsó két napon háromszor hívott fel ittasan, ebből kétszer éjfél után, amikor már jócskán aludtam. A pillanatnyi ,,én ezt most kinyomom oszt alszok tovább" érzés után felvettem, mert akár ittas akár nem, örülök ha hallom és beszélhetek vele.


19/F 19/L

2014. aug. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!