Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmet hogyan vegyem rá a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmet hogyan vegyem rá a futásra?

Figyelt kérdés

11 hónapja vagyunk együtt, mikor összejöttünk, sokkal soványabb volt. Nem akarok felszínes lenni, de engem kezd zavarni kicsit.

Minden este 1-2 tábla csoki, tévézés, mozgás nuku. Jóhogy szedi felfelé a kilókat.

Kb. 20-25 kg-ot szedett fel de nem tudom miért (ilyen hirtelen).

Célozni nem szeretnék rá mert nem akarom megbántani...

Valami tanács?..



2014. aug. 28. 11:33
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Alkatra olyasmi most mint ez a nő:

[link]


És ez a csaj 180 cm, barátnőm csak 176. És IGEN, megmértük, 79,8 Kg.



Ilyen volt:


[link]

2014. aug. 28. 13:24
 12/20 Noren1989 ***** válasza:
Fogamzásgátlót is tolja rendesen ? Attól is meg lehet ám hízni ;) Mozgás meg tuti van esténként, vagy nem ??
2014. aug. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Van, de nem szed fog. tablettát.

Gumit használok, néha pedig nélküle. :)

2014. aug. 28. 14:13
 14/20 anonim ***** válasza:

Áhh.Én is ilyen voltam, és hiztam 20 kilót.Tudod a barátom mit tett?Közölte velem, hogy elvagyok hizva és már nem vagyok olyan sexy, meg kivánatos az ágyba, összetörve a szivem, a lelkem, meg mindent amit lehet. Aztán elmentem az orvoshoz, és egy szindróma betegségem van, ami miatt nem lehet gyerekem, ráadásul nincs menzeszem és fogamzásgátlót nem szedhetek, mert vese és májfunkcióm zavaros. Igy aztán jött a depreszzió, más pasival ágybabújás, és a diéta.Leadtam 5 kilót két hét alatt, aztán megállt 2 hete a fogyás, de ha lefgyok már nem érte, hanem valaki másért fogom megtenni.Mert aki igazán szeret az elfogad 20 kiló felesleggel is.Főleg ha nem a túlzabálás a legfőbb oka...Esetleg lelki problémája van a barátnődnek, olyan valamire vágyik amit nem mer kérni tőled. Ajánlom azt hogy együtt menjetek el futni vagy úszni.


igy nézek ki most.

[link]


Igy neztem ki.

[link]


A különbség 15 kiló.:-(

2014. aug. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó.

Te pontosan tökéletes formában vagy.

Az a pici pocak kell, cuki amikor lehet harapgálni :D

Egyébként amelyiken te vagy jelenleg, szerintem nemrossz.

Bár olyan lenne a barátnőm :/

2014. aug. 28. 15:17
 16/20 anonim ***** válasza:
Kóla- és csokoládé függőség...hmmmm...fincsi. Nekem is volt/van. A csokoládéfüggőségemet sikerült normál keretek közé szorítani, a kólafüggőség még legyőzésre vár. Először is, bizony kell egy sokk, ami arra készteti az embert, hogy változtasson. Ez a sokk bizony az, hogy megmondod neki, hogy örülnél, ha befejezné ezt az egészségtelen életvitelt, mert zavar, hogy tönkreteszi a testét. Ez már nem csak a látványról szól, hanem vastagon az egészségét veszélyezteti. Biztosítsd, hogy hajlandó vagy neki segíteni, mellette fogsz állni, elviseled az elvonási tüneteit (én pl. 3 hónapon keresztül folyamatosan fostam, pedig "csak" 1 tábla csoki volt a napi adagom, és azt csökkentettem 1 szeletre), segítesz leállítani a merő jószándékból csokoládét, édességet tukmáló rokonokat, ismerősöket. Első lépésként a tejcsokoládét le kell cserélni étcsokoládéra. Egy fokkal egészségesebb, és mivel töményebb, kevesebbet kíván belőle az ember (jó esetben). Az első időkben (mondjuk az első hónapban) a 2 tábla csoki helyett kapjon csak egyet, a másik tábla helyett fél kiló gyümölcsöt. Jön a szőlő szezon, az is nagyon klassz édes. Ami pénzt megtakarított azzal, hogy a másik tábla csoki helyett gyümölcsöt vett, dobja egy perselybe. 1 hónap után számoljátok össze. Kóla...próbáljon meg abból is csak fél adagot inni. A másik fele legyen tea, abban is van koffein. Megtakarított pénz megy a perselybe. Ha nagy rajta a súlyfelesleg, a futás nem lesz még jó, mert csak megerőlteti a térdét és a bokáját, és fájni fog neki. Jobb lenne az intenzív séta. De abból 1 teljes óra. A második hónapban az egy tábla csokinak elégnek kell lennie 2 napra. Helyette egyen gyümölcsöt. Minden második doboz kóla helyett ásványvizet vegyen. Megtakarított pénz ismét a perselybe. Ha sikerült leadni valamennyit, akkor meg lehet próbálni a kocogást. Nagyon fontos, hogy minden egyes leadott kilóért nagyon dicsérd meg, és biztasd, hogy mennyire büszke vagy rá, hogy ilyen erős nő. Fontos, hogy ne csak a kilókat nézzétek, hanem az elején mérje meg a dereka, a csípője, a combja és a melle körfogatát is. Hétről hétre mérjétek újra az értékeket! lesz olyan hét, hogy stagnálni fog, akkor is biztasd, hogy ne adja fel. (ilyenkor érdemes összeszámolni a megtakarított pénzt). A harmadik hónapban a 100 grammos táblának 1 egész hétig ki kell tartania. Jó esetben ekkorra már nem is fogja annyira kívánni a csokoládét. A kólával nem tudom, mit lehet kezdeni, azzal még én is küzdök. Sokszor sikerül teával helyettesítenem, de van, hogy kifejezetten kólát AKAROK. Nem tudom, hogy az anyagi keretetek hogy néz ki, de ha megtehetitek, járjatok együtt sportolni, pl.úszni, fallabdázni, vagy mittudomén. Ha egyedül nagyon nem megy (pl. rajtakapod, hogy stikában ül neki csokit enni), akkor viszont pszichológusra lesz szükség. Sok erőt és kitartást az elkövetkező hónapokra!
2014. aug. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a hosszú választ... Megfogadom a tanácsot! :)
2014. aug. 28. 16:01
 18/20 anonim ***** válasza:
A barátomnak nem igazán tetszik ez sem, igaz amikor megismert vékony voltam nagyon, modellként dolgoztam...Aztán érte feladtam, mert féltékeny volt...és dolgoztam napi 11,12 órákat, igy még sportolni se volt időm.Ha vak lennél úgyanennyire fontos volna a külseje?:-( Az is előfordulhat hogy melletted megnyugodott egy kicsit, és boldog veled.Elakarod ezt rontani? Nem tudom mennyire érdemes...te érzed
2014. aug. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Csak tudod én nem ebbe a lányba szerettem bele.

Régen minden jó volt, mert bikiniben is sétálni a strandon.

Most alsó hang 20 kilóval több... Nem vonzanak a kövérebb nők.

Mikor vele összejöttem lett volna 5-6 lány is aki járni akart velem, de akkor a barátnőmtől 15-20 kilóval súlyosabbak voltak, ezért tárgytalan volt.

De már kezd a barátnőm is az lenni...

2014. aug. 29. 10:56
 20/20 anonim ***** válasza:
Igen, de attól hogy a külseje változott még belül ugyanúgy az a kedves lány maradt.És te mégis mit gondolsz?Hogy örökre fiatal pasi maradsz, kemény farokkal?hamarosan elhull a hajad, kihullnak a fogaid...a nők erre később hajlamosabbak...Aztán dob a feleséged egy fiatalabb férfiért, akinek még van haja.Ha nem szereted már akkor lépj le.De ne bántsd meg őt.Főleg ne úgy hogy tudja, a külseje miatt hátrálsz meg. Én szakitottam a barátommal, és jön mindennap, olyan hazugságokkal hogy szeret engem igy is, és hogy nem kell másnál keressem a boldogságot mert mindent rendbehoz. Pedig egy hónapja még ugyanolyan véleménnyel volt rólam mint te a mostani barátnődről.Ebből is látszik hogy nem igazán szereted őt.
2014. aug. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!