Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok volt már úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt már úgy, hogy volt barátotok, akit nagyon szerettetek, de egy másik fiú elcsavarta a fejeteket? Ha igen, hogy történt a dolog?

Figyelt kérdés
2014. aug. 27. 12:55
 1/7 A kérdező kommentje:
Szakítás lett belőle, vagy csak nagy összeveszés? Lassan jöttetek rá, hogy az új fiú jobb lenne nektek, mint a barátotok? Ezek hogy történnek?
2014. aug. 27. 12:57
 2/7 anonim ***** válasza:
Volt.
2014. aug. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elmeséled kérlek? Miben találtad jobbnak az új srácot, mint a régit?
2014. aug. 27. 13:00
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálam nem pontosan ez volt a sztori, de hasonló. Volt egy fiú, akihez nagyon vonzódtam, de nem alakult ki köztünk semmi, nem léptem, mert nem tudtam, kölcsönös-e, így csak haveri szinten maradtunk. Ő kiköltözött külföldre a családjával (úgy volt, hogy ott maradnak végleg), egyre ritkábban beszéltünk, az érzéseim is háttérbe szorultak, nagyon leküzdenem sem kellett.

Időközben megismerkedtem egy másik sráccal, akivel nagyon hamar egymásba szerettünk, konkrétan az első személyes találkozónkon összejöttünk már. Már másfél éve együtt voltunk, minden nagyon jól ment, imádtam - és váratlanul hazaköltözött a korábban említett fiú. Néha találkoztunk, de semmi hátsó szándék nem volt benne egyikünk részéről sem, 100%-osan baráti jellegű találkozók voltak, amiket az akkori barátom is tolerált, be is mutattam őket egymásnak, jól kijöttek. Egy idő után azonban arra eszméltem, hogy sokkal jobban hiányzik ez a fiú, mint az, akivel járok, és rádöbbentem, hogy ez így nem jó. Szakítottam a barátommal, megmondtam neki, hogy nem akarom hitegetni, sem húzni az idejét, és sajnálom, hogy nem tudom igazán csak őt szeretni. Ekkorra valahogy az érzéseim is elmúltak iránta, pedig előtte tényleg szerettem őt. Néhány héttel később leültem beszélni a másik fiúval, kiderült, hogy a kezdetektől fogva kölcsönösek az érzéseim, összejöttünk. Igyekeztem a lehető legkorrektebb lenni, és írtam az exemnek, hogy személyesen tőlem tudja meg, ne pedig egy közösségi portálról vagy valamelyik másik ismerősétől. Nem akartam hátba támadni őt egyáltalán, értelmesek voltunk mindketten, meg tudtuk beszélni, nem haragudott, csak nyilván csalódott volt.

Azóta az exem is megtalálta a párját, mi pedig immáron 4 éve vagyunk együtt, közös jövőt tervezünk.

2014. aug. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem, de itt végülis a külföldre költözős srác volt az igazi. Tehát itt pont nem cserélted le azt aki iránt tényleg vonzódtál, mint ahogy Te is mondtad. Köszönöm a történeted
2014. aug. 27. 13:14
 6/7 anonim ***** válasza:
volt...a volt barátom elég sok mindenben hazudott nekem már akkor, úgyhogy lassan azért én már éreztem, hogy így nem jó...aztán megismerkedtem mással, szakítás lett belőle, kis bonyodalom de nem bántam meg
2014. aug. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem volt.Mert akit szeretek,akkor számomra csak ő létezik,másoknak esélyük sincs nálam.
2014. aug. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!