Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányokban mennyire maradnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányokban mennyire maradnak meg a kedves szavak? Ha nőként kezelik őket?

Figyelt kérdés

"váratlanul" egy virággal álltam a kedves elé, szegény kicsit megszeppenve röhögte el magát. Nem fogadott el, de azt mondta, ilyesmi még nem történt vele, idáig csak "arra" kellett a pasiknak.


Ezek a dolgok mennyire maradnak meg egy nőben?


2014. aug. 28. 16:39
 1/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
Meg fog benne maradni... hidd el...
2014. aug. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sajnos manapság olyan ritka az igazi férfi, hogy az ilyesmi mindig megmarad egy nagyon szép emléknek! :)
2014. aug. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nagyon megmaradnak :) (nőként mondom).

Az is jól szokott esni, ha csak kinyitja nekem valaki az ajtót. Esti séta a városligeti tónál, kettesben borozgatás otthon, egy jó masszázs, a becézések... (virágot még nem kaptam, de nagyon örülnék neki)

2014. aug. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ez úgy-valahogy akkoris igaz, ha nem tudtok valakit elfogadni mint pasi?
2014. aug. 28. 16:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, határozottan. :)
2014. aug. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
megmarad, nagyon is:)
2014. aug. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
csak kamu duma! lehet, hogy megmarad benne, de ha nem jössz be neki mint férfi akkor kur*vára mindegy, hogy soha a büdös életbe nem lesz semmi! ugyanakkor ha bejössz a csajnak akkor nincs is rá szükség.
2014. aug. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

3-as vagyok (írtál egy privit is). Az utolsónak igaza van. Ettől függetlenül igenis megmarad a nőkben, de akinek nem jössz be, az valószínűleg nem fog beléd szeretni. Volt egyszer egy srác, aki ilyen kedvességek terén a kisujját sem mozdította. Vele voltam, mert egyébként jól kijöttünk, de sosem szerettem igazán. Aztán szétmentünk és találkoztam egy olyan sráccal, aki a tenyerén hordott. Utána eszembe nem jutott volna visszamenni az előzőhöz és elgondolkoztam rajta, hogy minek is voltam vele? Irigylem azokat a nőket, akiknek olyan férje lesz, aki a tenyerén hordozza. Meg egyébként hogy máshogy mutatod ki, hogy szereted? Ha csak ágyba akarod vinni egyszer-kétszer, akkor kb tök mindegy, csak legyél "vonzó" férfi. Ha viszont nem jössz be valakinek a fejed tetejére is állhatsz, úgysem lesz belőle semmi. Te sem akarsz egy olyan lánytól semmit, aki nem jön be, hiába szeret téged.

25N

2014. aug. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

ez rendben van, megértem, hogy pár ilyen szó, vagy virág nem varázslat.


Egyszerűen csak annyi volt a kérdés, hogy ezek a dolgok (főleg ha egy nő először tapasztalja meg) mennyire marad meg. Visszaemlékeztek e rá, néha gondoltok rá, ilyesmi. Vagy csak "mi is történt múlthéten? Csak egy átlagos nap volt" kategória?


És igen tudom, elvileg nincs is rá szükség, hiszen látom, hogy olyanokkal járt, akik ezt nem adták meg neki. De attól még hiszem, hogy ezek a dolgok segithetnek - nem döntenek! Csak segitenek.

2014. aug. 29. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!