Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetséges, hogy a női...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetséges, hogy a női ismerőseimnek rögtön lesz új barátja, ha szakítanak, míg a fiú ismerőseim többségének még barátnője se volt?

Figyelt kérdés

Akik voltak is nővel, azok is jóval kevesebbel, mint ahány fiúval a lány ismerőseim voltak.


Ez egy egyedi, elszigetelt eset, vagy lehetséges az, hogy a fiúk közül egy jóval szűkebb csoport részesül ezekből a dolgokból (és ők cserélgetik a lányokat), míg a lányok többségére van "vevő"?


2014. máj. 7. 17:00
 1/10 anonim ***** válasza:
mert a lányoknak csak ki kell válaszani mindig a nekik tetsző pasit a sok udvarló közül, míg egy srácnak nincs eleve annyi lány rajongója...
2014. máj. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Elvileg a nemek aránya egyenlő...
2014. máj. 7. 17:03
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyenlő lehet, de értsd meg, hogy mivel mindig a nő dönt, ezért a pasiknak kell alapból sokkal többet beleadni, hogy mellettük döntenek így egy nőre jut 2-3 udvarló minimum. Ő csak kiválasztja és hopp kész is a gechapic :D
2014. máj. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen véletlen, hogy a te ismerőseidre ez igaz, amit leírál. Én meg pont úgy látom, hogy a kidobott csajok maradnak egyedül sokáig, a pasi meg gyorsan újra nőzik, vagy eleve egy másik nő miatt dobja.
2014. máj. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Talán félénkebb, vagy ügyetlenebbül ismerkedő fiú ismerőseid vannak, a lány ismerőseid meg lazábbak, vagy jobban értenek a másik nem meghódításában.

Az én társaságomban nem vettem észre jelentős különbséget a nemek közt ilyen téren, sőt, talán kicsit fordítva van: a srác ismerőseim többsége sikeresebb a nőknél, mint fordítva. Mondjuk az én férfi ismerőseim többsége vagányabb, kezdeményezőbb, míg a lány ismerőseim visszahúzódóbbak.

2014. máj. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mert a nőkre 10-20 pasas is nyomul, simán megtehetik hogy azt küldenek el az anyjába akit akarnak. És meg is teszik. Éppen ezért az átlagos vagy átlag alatti nőkre is bőven jut pasas.

A pasasoknak meg iszonyú nehéz dolguk van. Ha nem Adonisz külsejűek, vagy nem kőgazdagok, levegőnek nézik őket a nők, átlépnek rajtuk, még az átlagos pasasokon is, nemhogy az átlag alattiakon.

2014. máj. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem véletlen és nem is elszigetelt eset. Én is így látom, ahogy te kérdező. A lányok kapcsolatról kapcsolatra ugrálnak, míg a fiúk sokszor egyedülállóak.


Sőt, én is így vagyok. Az exemnek 13 éves kora óta folyamatosan van kapcsolata, én meg már 1 éve egyedülálló vagyok. Hozzáteszem, már szakításunk pillanatában is éppen más farkalta.. Most 23 éves és ugyan nem tudom, hogy mi van vele de biztos, hogy több sráccal kavar most is egyszerre.

2014. máj. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
17:34, nem akarod te azt tudni...SZVSZ úgy megtömték már pár ezerszer mint a libát. Ha tényleg akkor is kúrkodták amikor szakított veled, több fszt fogott mint kilincset.
2014. máj. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

# 8:

Hát de én ezt nagyon jól tudom. :D Szerinted miért szakítottam vele? Engem is megcsalt legalább 10 fiúval, de a pontos számot szerintem még ő sem tudja...

2014. máj. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 kolosszus22 ***** válasza:

Van ebben valami, de ez abból fakad, hogy a kapcsolat összehozásában még mindig a férfiak fáradoznak többet, ők kezdeményeznek leginkább. Egy nő csak kivár,ha felszabadul és ha kinéz valahogy rögtön rámoccannak páran és csak válogat, míg egy férfinak meg kell erőltetnie magát ha barátnőt akar, általában rá nem fognak nyomulni.

Ettől függetlenül ha figyelemmel kíséred az ilyen eseteket rájössz, hogy a nők sincsenek előrébb, ugyanis:

Az értelmesebb nők nem fognak rögtön kapcsolatba ugrani, mert nem minden szembejövő felel meg nekik, tehát a rá nyomuló emberkék nagy része olyan akikkel nem akar együtt lenni. A butácskák, naivabb nők szokása egyik kapcsolatból a másikra ugrálni (szinte minden kicsit rámenősebb emberrel összejönnek), te most róluk beszélsz, de ha megfigyeled a kapcsolataik pár hétnél nem tartanak tovább, mert nem jönnek össze nekik a dolgok, tehát semmivel sincsenek előrébb, ők azok akik folyamatos csalódásokról és szemét férfiakról papolnak!

27F

2014. máj. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!