Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szörnyű dolog! Mit kezdjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szörnyű dolog! Mit kezdjek ezzel? Miért akarja ezt?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki még az emlékemet is ki akarja írtani magából! Nem akarja azt sem tudni, hogy létezem!! Nem akar látni, nem akar rám emlékezni, nem akarja még azt sem beismerni, hogy mennyire összeillünk, olyan erőszakosan és durván el akar felejteni, minden áron, hogy ez megrémiszt!! Nemhogy nem akar összejönni velem, nemhogy barátságot nem akar, nemhogy haverságot nem akar, hanem egyszerűen szerintem akkor lenne a legboldogabb, ha meghalnék! Ez nekem kb. jobban fáj mindennél. Lehet valamit csinálni ilyenkor? Mert ez rosszabb, mintha megölne.
2010. jan. 16. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Tippelek: Visszautasított, te pedig nem hagytad békén. Ne csodálkozz, hogy kifakadt és kikelt önmagából. Mindenki utálja, ha valakit nem lehet levakarni. Hagyd békén, idővel megbékél és lehettek barátok, de most ne zaklasd, nyilván felmérgelted, de majd megnyugszik.
2010. jan. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem bunkózás, de miért szakítottatok? Gondolom nem azért, mert akkora jófejkirály voltál... ?! :/
2010. jan. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vedd tudomásul, hogy vége és keress olyat, akit érdekelsz. Hidd el magaddal teszel jót;)
2010. jan. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nem dumáltok honnan veszed hogy el akkar felejteni?

Szerintem kicsit túl dramatizálod a dolgot. Szakítotatok gondolom, ilyenkor az ember kerüli a másikat évekig nem haverkodik. A szakitás neki is fáj és ilyenkor tovább kell lépni ez pedig csak akkor mükődik hanem taliztok. Szórakoz és csajoz be idővel túl leszel rajta.

2010. jan. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én speciel amikor tudatosult bennem, hogy a barátnőm szakít velem, elküldtem a fenébe(nem kellett volna, parasztság)fél évig hozzá se szóltam, szerencsére nem is sűrűn láttuk egymást. Ezt természetes dolog, ha valakit ki akarsz verni a fejedből. Utána írt egy emailt hogy mi van velem, és azóta jó barátok vagyunk :)


18/F

2010. jan. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az elején nehéz lesz ahogy látom de a legjobb amit tehetsz ha engeded, hogy elfelejtsen.Közhelynek hangzik de annyi szép lány van még-ami nem megy azt nem kell erőltetni!

Fel a fejjel és legyen már benned büszkeség,ne teperj többet!

2010. jan. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!