Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Itt GyK-n tényleg meglehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt GyK-n tényleg meglehet ismerkedni normális férfiakkal? Vagy hagyjak fel ezzel a gondolattal?

Figyelt kérdés
Próbálkoztam már társkeresőkkel is de nem váltak be.
2014. aug. 29. 12:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
nyertel magadnak par jelentkezot
2014. aug. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
53%
Mit jelent számodra a "normális férfi"? Hány éves vagy és hol laksz? Ha gondolod jöhet privát is.
2014. aug. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:

szerintem nem (vagy ritka mint a fehér holló) akivel eddig levelezgettem és helyes volt az van pöts vagy bunkó vagy csak szexelni akar vagy nincs tisztában azzal hogy helyes és tutyi mutyi :D meg nem hiszi el akkor se ha mondod


a másik meg aki kedves lehet vele beszélgetni egy hullámhosszon voltunk az meg nem tetszik csúnya/kövér nem tetszik az arca stb.. de kedves és a lelke szép :)

2014. aug. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
ha nem lennél ennyire kövér, élőben is menne
2014. aug. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

hát relatív :D engem sokan nem tartanak normálisnak :) de ma pont innen találkozok egy lánnyal aki megkeresett, hogy szerinte szimpatikus vagyok :) szóval nézőpont kérdése :) de szerintem van itt olyan elvetemült amilyet te keresel :D sok sikert :)


21F

2014. aug. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ja! Velem már megismerkedtek páran ;-)
2014. aug. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Igen lehet ahogy normális lányokkal is lehet itt ismertem meg a volt barátnőm
2014. aug. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
hát én itt vagyok... 19/F
2014. aug. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

hát jah semmi konkrétat nem írtál magadról:) Ha adatokat is adsz meg talán tudunk segíteni neked:D


23f

2014. aug. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Sose értettem meg azt, hogy miért kell mindenhol hirdetni ha valami történt veled pont azt amit most például kiadsam barátunk csinál.


Kérdésre is válaszolva lehet, de semmiképp sem ott keresd akik minden nőre ráírnak mert éppen láttak valami csábos kommentet tőle.

2014. aug. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!