Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol ismerkedhetnék meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhetnék meg egy normális férfival?

Figyelt kérdés
Internetes társkeresőkön nem találkoztam még normális emberekkel, gondolom a gyk-sok se sokkal jobbak. Diszkóba pedig nem járok. Viszont nem egy nagyvárosban lakom.
2014. aug. 28. 11:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Persze, minden ember szemét itt is mint mindenhol.


Elmondok egy titkot, itt is kb ugyanannyi esélyed van ismerkedni mintha sétálsz az utcán, és még egy titok semmivel nem ülnek másabb emberek itt mint a való életben.

2014. aug. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát jó de az interneten nagyobb eséllyel fogok ki egy perverz férfit.
2014. aug. 28. 12:05
 3/11 anonim ***** válasza:
Semmivel sincs nagyobb esélye, a való életben is találkozhatsz azzal a perverz disznóval akivel épp interneten beszélgetsz például, a különbség csupán annyi az egészben, hogy a való életben ez rögtön nem derül ki mert vissza fogja magát a delikvens vagy pedig nincs hol kiélnie magát.
2014. aug. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
...én meg már foglalt vagyok...
2014. aug. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Miért gond az, ha valaki perverz? Bennem azt szeretik a legjobban :-P
2014. aug. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Erre én is kiváncsi vagyok.Mármint, hogy hol vannak a normális férfiak.
2014. aug. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem az a baj hogy perverz valaki.Hanem az hogy legtöbb férfi bárkit megdug..na.Nincs büszkeség bennük.Ha lenne egy olyan férfi az életembe aki tényleg hűséges, tisztelettudó, becsületes velem szembe, tőlem a sexualitás legbrutálisabb részét is kiélhetné velem. Lehetséges hogy van ilyen férfi, Én nem találtam még olyanra, pedig európa minden országát megjártam.Igaz nem férfiak után kutakodva...
2014. aug. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk mikor társkeresőztél? Mert nemrég még egy csomón fent voltam ... ergo normális emberrel is találkozhattál volna :-D
2014. aug. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8-as.Aki valamilyen szinten normális gondolkodású, az vagy ronda vagy kicsi a ..., esetleg béna:-)
2014. aug. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9:

Szép vagyok :-D ... eddig még nem volt gondja senkinek a méretemmel ;-) ... semmilyen fogyatékosságom nincs :-D

Ja! Az exem szerint elmebeteg vagyok ... de ezt eddig csak ő mondta :-(

2014. aug. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!