Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöttetek össze a mostani párotokkal?

Figyelt kérdés

Hol ismerkedtetek meg?

Mennyi idő után jöttetek össze?

Ki kezdeményezett?

stb.


2014. aug. 29. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:

4. éve ismerem, mint évfolyamtárs most már

3 év után

Az mai napig kérdéses :)

Az összejövetelt nem szeretném megosztani mindennel.

L

2014. aug. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenkivel* bocsánat
2014. aug. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sehogy, nincs barátnőm :DD
2014. aug. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Koncerten ismerkedtünk meg, ő játszott a zenekarban és küldött nekem egy dalt. Aztán oda akart jönni a koncert után csapni a szelet de én eltűntem, akkor nem tetszett annyira :D Majd megkeresett facen, beszélgettünk, kitartó volt, 2 hónapra rá beleegyeztem egy randiba. Sokadik randin megcsókolt, így onnantól számítjuk a kapcsolatunk kezdetét.

Ő kezdeményezett, bár ez egyértelmű.

3 éve vagyunk együtt.

22/L

2014. aug. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Áthozta a laptopját, mert azt hallotta, hogy értek hozzá és rá tudnék-e nézni. Kék szörnyecskés (ilyen: [link] polóban nyitottam ajtót meg kinyúlt melegítőnadrágban, álmos fejjel. Elmondása szerint szerelem volt első látásra :)

Én nem is gondoltam volna, hogy egy ilyen lány (vidám, sportos, csinos megjelenésű) ettől a látványtól többet szeretne tőlem. 3 órán át beszélt egyhuzamban úgy mindenről de a laptopot nem adta ki a kezéből.


Utána elhívtam bowlingozni és igent mondott.


Két hét után jöttünk össze, amikor egyszerűen lecsókolt miután végeztem a gépével. Bár én szeretném azt hinni, hogy mindketten egyszerre csókoltunk, de tudom, hogy ez nem igaz. Azzal nyugtatom magam, hogy hogy nézne már ki, ha minden csajra megpróbáltam volna rámászni, aki áthozta a laptopját megnézetni.


Szóval ez ilyen. Van, hogy érdemes várni arra, hogy az igazi bekopogtat az ajtódon.


A laptopnak egyébként még azóta is ugyanaz a baja (eltűnik egyik meghajtóról a hely) pedig már fél éve összeköltöztünk.

2014. aug. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

interneten

3 és fél hónap után

ő kezdeményezett


22L

2014. aug. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Netes társkeresőn ismerkedtünk meg ( Én 24, a férjem majdnem 21 éves volt akkor)

18 nap netes ismerkedés után, az első randin jöttünk össze (akkor még nem volt szex)

A férjem kezdeményezett. Mert hogy házasok vagyunk már majdnem 3 éve.:) (1,5 év után házasodtunk össze)

2014. aug. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tinderen ismertem meg, másfél hónapig beszélgettünk utána Messengeren és telefonon, az első találkozáskor már lefeküdtünk, azóta együtt is vagyunk. Ő kezdeményezett, ő írt először.
2014. aug. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!