Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha kiderül a páromról hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiderül a páromról hogy hosszabb ideje megcsalt meg lehet e neki bocsájtani és lehet e bízni benne ezek után hosszú távon ha megigéri hogy nem lessz több ilyen és könyörög hogy vele maradjak?

Figyelt kérdés

2014. aug. 29. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálam a szerelem első szabálya a hűség. L
2014. aug. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Részemről a megcsalás nem megbocsájtható. Ott vége is van.
2014. aug. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocsátani meg lehet, bízni nem fogsz soha.
2014. aug. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Megbocsátani nem hogy lehet, de meg kell, saját magad miatt, mert amíg ez nem történik meg, amíg nem zárod le magadban a dolgot, addig csak háborogni fog a lelked. Ez persze nem jelenti azt is, hogy együtt kell vele maradni, ahogy érzed. Ha úgy gondolod, hogy nem tudsz többé megbízni benne, akkor ne adj neki még egy esélyt.
2014. aug. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én nem tudom megbocsátani , de onnantól kezdve nem is érdekel az illető és el is felejtem.

28/L

2014. aug. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egy jól működő kapcsolat alapja a feltétlen bizalom, ha az meginog vagy tönkremegy, az a kapcsolat már sose lesz a régi.

Persze hogy meg lehet bocsájtani (az önértékelésedtől is függ), de soha nem fogsz megszabadulni a gondolattól, hogy éppen merre jár, mit csinál, a kétely, gyanakvás, kétség mindig benned fog maradni.

Úgyhogy toldozhatod, foldozhatod a bizalmat, olyan sértetlen mint a megcsalás előtt volt már sose lesz.....

2014. aug. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy egyéjszakás kalandot talán még meg lehetne, de egy tartós kapcsolat már nem csak botlás. És gondolom, akkor kezdett el bűntudatot érezni, amikor lebukott. Az sem valami hiteles.
2014. aug. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!