Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A bátyámnak sikerült, nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bátyámnak sikerült, nekem is van még esélyem?

Figyelt kérdés
szóval én 16 vagyok a bátyám 19. kiskamaszként nagyon ronda volt, de egyszer csak elkezdett változni és most jól néz ki nagyon mindenki szerint. napról napra szinte. ki is gyúrta magát és nekem meg nincs önbizalmam, várom a csodát hátha én is "megszépülök" nekem már késő? lassan 17 leszek.
2014. aug. 30. 00:11
 1/5 anonim ***** válasza:
én 17vagyok , ronda voltam és maradtam is. remélem te jobban jársz, sőt mivel közeli rokonok vagytok eléggé megvan rá az esély
2014. aug. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért ne erre alapozz semmit mert ha nem jön be akk pofára esel szval annak örülj ami van
2014. aug. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Neked nincs, egy családban csak egyszer van csoda, vegyél egy kosár macskát!
2014. aug. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Általában a csúnya kamaszokból szép felnőttek lesznek. Amit kamasz korban az ember csúnyának lát, később sokszor szexepillé alakul.
2014. aug. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jaj akkor én milyen délceg herceg leszek :D
2014. aug. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!