Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan, akinek úgy sikerült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, akinek úgy sikerült párt találnia, hogy változtatott valamin? Min?

Figyelt kérdés
2014. aug. 15. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:

engem pl. miután lefogytam nagyon sokan megkörnyékeztek. (nem olyanok, akik előtte ismertek, hanem akik eleve vékonyabban ismertek már meg) nem voltam különösebben elhízva, de azért látszott a változás és szerintem így az önbizalmam is erősebb lett. az ilyet megérzik.

miután vége lett a barátommal, nagyon sokáig egyedül voltam, mert negatív voltam és nem jártam nyitott szemmel. amint tényleg elmúlt a bánat, a szerelem a szívemből és már nem foglalkoztatott mi lehet vele és a napjaim hasznosan, vidáman, gyorsan teltek azt vettem észre megint vagy öten udvarolnak nekem..

szóval szerintem a belső átalakulás a legfontosabb. a férfiak az egészséges, vidám, humoros, okos nőket kedvelik.

2014. aug. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

változtattam az elképzelésemen, miszerint nekem nem kell barát

ez így lehet hülyeségnek hangzik, de tényleg így volt

2014. aug. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Andrea Henrietta ***** válasza:

Én a lelki hozzáállásomon kellett változtassak. Régen mindent megtettem volna egy kapcsolatért, sokszor hülyét is csináltam magamból, aminek 2 következménye volt: a jó pasik fejvesztve menekültek előlem és én bánatomban mindíg méltatlan emberkék karjaiba omlottam.


De mikor elhatároztam hogy inkább egyedül maradok és Magamra koncentrálok, akkor megtaláltam a lelki egyensúlyomat, a lelki békét, harmóniát, és ezzel együtt a csodálatos páromat, akire megérte évekig várni.

2014. aug. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, lefogytam és megizmosodtam. Hirtelen akik körülvettek emberek valamiért érdeklődni kezdtek irántam.
2014. aug. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen én. Görcsösen akartam kapcsolatot, és rendre nem sikerültek...vagy elutasítást kaptam rögtön, vagy 1-2 hónapig tartottak csak....


Abban változtattam, hogy magasról leszartam az egészet, nem voltam görcsös. Akkoriban egy netes társkeresőn szinte már vadásztam:D de mikor elhatároztam hogy nem érdekel már az egész, akkor nem léptem be többet az oldalra, csak annyit tettem, hogy lustaságból nem töröltem ki magam.


Tanulással, hobbival, barátokkal, vizsgákkal voltam elfoglalva... és láss csodát, 2 hónappal később az említett netes társkeresőn ismertem meg, és jöttem össze a ma már férjemmel:)24 évesen, aki a nagybetűs igazi számomra.

2014. aug. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!