Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnom azért nem fekszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnom azért nem fekszik le velem mert egy masik no vette el a szuzessegem (lb vagyok). ezt ti mennyire es hogy toleralnatok?

Figyelt kérdés
termeszetesen nem egyszerre voltam a 2 novel
2014. aug. 30. 01:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Akkor számítana más véleménye, ha mással akarnál szexelni.
2014. aug. 30. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen partnereket hagyni kell a francba, ha nem lehet velük éretten megbeszélni a dolgot, és közösen megérteni, hogy miért bántja ennyire a dolog. A kommunikációval érdemes megpróbálkozni mindig, ettől függetlenül az, hogy szeretsz valakit most, nem jelenti, hogy előtte tilos volt, hogy legyen életed. Nem egészséges a barátnőd hozzáállása a kapcsolatotokhoz.
2014. aug. 30. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

(lb vagyok =Ez mi?

Nem tolerálnám. Ez a csaj hülye.

2014. aug. 30. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ha nem fekszik le veled akkor hogy lehet a baratnod? :/
2014. aug. 30. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

lb=leszbi

tudod, még kis fiatalok vagyunk..a normalisabb fajta (már ha leszbikent annak mondhato vagyok)

2014. aug. 31. 00:41
 6/9 anonim ***** válasza:

íbé-nek olvastam

Am. tök mindegy, hogy meleg, vagy hetero kapcsolatról van-e szó. Nem normális dolog.

Ha idősebb lesz senkivel sem fog majd lefeküdni? Mert akkorra már kevés szűz lesz a korosztályában. Vagy megmarad állandó tinivadásznak?

Mindenkinek van múltja. Azzal együtt kell elfogadni az embert.

Nem tud elfogadni, RGO nem szeret.

2014. aug. 31. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az volt valamikor valami... nem volt ott, nem volt képben, - és nem tud rajta változtatni.

Akkor??? Hisztizni tud csak. Az meg nem sok.

2014. szept. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
te még szűz vagy egy nő nem tudja elvenni a szüzességed.
2014. szept. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8as : probaltad mar? Vagy csak bena vagy es nem sikerult :D
2014. szept. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!