Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy tolerálnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy tolerálnátok, ha a barátnőtök "megbolondulna"?

Figyelt kérdés

Kifejtem, hogy értem.

18 éves vagyok, a barátom 17.

A kapcsolatunk elején nálam egy pánikszerű korszak kezdődött. Féltem haza menni egyedül a suliból, kimenni az utcára, boltba menni. A barátom kedves volt, segített, de közölte egy veszekedésünkkor, hogy szernte nem sok fiú maradna mellettem(ez volt a lényege). Engem az akkor nagyon megérintett.. úgy éreztem, hogy ezzel azt akarja mondani, hogy én örülhetek, hogy van valaki aki egyáltalán elvisel.

Elhatároztam, hogy megváltozok. Mostmár lemerek menni a büfébe, egyedül jövök haza!! AMire büszke vagyok. Egyedül vettem a BAlatonon palacsintát; 18 évesen kis dolgok, de szembe tudtam nézni a félelemmel...VISZONT.

Itt a szalagavató. Sajnos a tánc miatt ANNYIRA elfogott a pánik, hogy azt hittem idáig éltem; mindenki közölte, hogy emgváltoztam, egész nap sírtam, és úgy éreztem, hogy nem tudok gondolkodni. Reggelente megbántam az előző napi tettemet, és azt éreztem, nem vagyok önmagam. A barátom közölte, hogy valami nincs rendben, és segíteni akar, mrtt ez a kapcsolatunknak is rossz, hogy nem törődök vele. Bocsánatot kértem, és igyekeztem változtatni. Felmerült a gondolat, hogy nem veszek részt a szalagavtaón az osztálytáncon...viszont MA elhatároztam, hogy nem futamodom meg, és szembeszálltam a félelmemmel. A héten van a szalagavtó. A barátommal viszont ma megint rossz volt minden, mert nem tudtam rá koncentrálni, csak a félelemre, és annak leküzdésére. Elis sírtam magam előtte. Most bocsánatot kértem. És tudom, hogy ez az állapot csak a szalagavatóig tart.

Egyrészt nagyon boldog vagyok, hogy nem futamodtam meg, másrészt a barátom miatt nagyon rosszul érzem magamat! Mert ezzel megromlik a kapcsolatunk;viszont most úgy érzem, hgy a félelem leküzdése fontosabb.

Srácok: kihatna a későbbiekben ez a kapcsolatotokra, vagy inkább lviselnétek, és örülnétek, hogy a barátnőtök szembe néz a félelmével?

(mielőtt dokihoz küldenétek, pszichológushoz járok, pszichiáternél egyszer voltam, de nem mentem többet, mert gyógyszer nélkül akarom leküzdeni-és sikerül!!! )


2013. dec. 2. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Pláne, ha jársz szakemberhez (ami nagyon jó) mi nem tudunk segíteni. Az egészet neki mondd el, és remélem segít olyan technikákat tanítani, amivel végérvényesen leküzdheted ezeket a nehézségeidet.


Amúgy ami a pszichiátert illeti, nem feltétlenül az ördögtől való, hogy gyógyszeresen segítsen a problémáid megoldásában. Meg kell tudni, hogy mi van a probléma hátterében, orvosi szempontból is. Lehet, hogy nemtom én milyen anyagból túl keveset/túl sokat termel az agyad, és ezt gyógyszeresen lehet helyrehozni.


Természetesen a lelki oldalról való megközelítés elengedhetetlen.

2013. dec. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat! :)

Tudom, a lelki okát tudjuk már az orvossal, és szépen lassan meg fog oldódni! :) Csak idő kell hozzá. :) Sok-sok idő.:)

De rajta vagyok, mert még előttem az élet, és nem akarom szomorúan leélni.

2013. dec. 2. 16:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Nehezen tolerálnálak, hozzád képest én túl realista és földhözragadt vagyok. Az pedig számomra nem racionális félelem, hogy nem mersz boltba menni, mert nekem ezek már 12-13 éves korom óta a mindennapokhoz tartozó "észre sem veszem és megcsinálom" dolgok.


DE!

A barátod nyilván nem véletlenül van melletted még most is, ő toleránsabb veled, és kívánom, hogy együtt vészeljétek át ezt az időszakot, hogy később még boldogabbak lehessetek :)

2013. dec. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat! :)

Nekem sem racionális félelem...mármint, 12-3 évesen én is lejárogattam, postára, papírboltba, de sajnos ebben az idpszakban történt valami, így újra kellett építenem mindent.

Néha már én is nehezen tűröm meg magamat, hiszen ezek alapvető dolgok.:)

Köszönöm!! Remélem, hogy együtt maradunk, és nem pont most bukik meg a kapcsolat...:(

2013. dec. 2. 16:10
 5/5 anonim ***** válasza:
én toleráltam, mígnem megunt és más mellett retteg az a lány. sz_ni kell bele!
2013. dec. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!