Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha hosszú ideje van valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hosszú ideje van valaki párkapcsolatban (legyen az ffi vagy nő) tényleg minden esetben kell a kaland? A megerősítés egy másik személytől?

Figyelt kérdés
Nekem nem volt még sose komoly kapcsolatom, de akarok, nagyon is. csak valahogy nem megy. Bnőmet iszonyat irigylem, mert neki ott van már x éve barátja, szeretik egymást, mégis látom rajta, hogy neki kell a kaland, mondja is, meg tudom, hogy kell neki más pasi, aki odamegy hozzá, durván flörtöl vele, nme csalja meg sose, mert szeretik egymást, én mégse értem meg.Nekem elég lenne egy valaki, csak szeretne annyira, hogy velem akarjon lenni. és ezt többen is mondták már, hogy ez hülyeség majd ha nekem is lesz komoly kapcsolatom, akk majd megtudom, de ezt nem bírom épp ésszel felfogni. Ez tényleg mindig így van?
2014. aug. 30. 01:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a felek folyamatosan éreztetik egymással, hogy még x év után is vonzónak tartják a másikat, és ezért tényleg tesznek is, magyarán nem hanyagolják el egymást akkor nem kéne, hogy igényelje más férfiak közeledését. Persze lehet valaki alapból ilyen, hogy sok elismerés kell neki, de általában ennek önbizalomhiány áll a hátterében (vagy szimplán hajlam a könnyűvérűségre).
2014. aug. 30. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Nem törvényszerű, de többnyire így van. Leginkább azon múlik, mennyire férfi a férfi, akivel vagy. Mennyire elégít ki, érzelmileg, intellektuálisan, szexuálisan. Mennyire tud férfi és mérvadó maradni a szemedben évek után is. Nem törvényszerű, hogy kell a külső kaland, csak annak tűnik, mert nagyon kevés férfi igazi férfi, és sokan, akik képesek azok lenni egy kapcsolat elején, is idővel elkényelmesednek és megszűnnek azok lenni. Mielőtt bárki megvádol, hogy nőként a férfiakra akarom hárítani a felelősséget: 25/F. (És mellékesen, fordítva is igaz: egy nő is maradjon nő, és nyűgözzön le évek után is.)
2014. aug. 30. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha szeretsz valakit, akkor nem kell a kaland. Örülsz, hogy az van neked és eszed ágában sincs másra gondolni.
2014. aug. 30. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A barátnőd nem szereti a pasiját!Mi szüksége lenne hogy " durván flörtöljön"?Ő keresgél,hiába van párja.Ha tényleg szeretsz valakit,akkor nem is tudsz másra gondolni!
2014. aug. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi 7 éve vagyunk együtt és sem én sem a párom nem igényeltük a kalandokat...ÉN szerintem ez hülyeség...de ahány ember...
2014. aug. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is dettó így gondolom, ha szeretem nem kell a kaland, kész. de mikor ezt a véleményemet kifejtettem, egyből lehurrogtak, h majd meglátom, ha majd nekem is annyi ideje lesz valakim, ugyanígy leszek én is, mert ez így van és kész. de ezek szerint nem csak én gondolom így...
2014. aug. 30. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!