Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elhagyjam a párom, ha ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyjam a párom, ha ennyire nem jövök ki a kamasz fiával? (nagyon hosszú)

Figyelt kérdés

Párom külföldön dolgozik. A fia itt jár iskolába, ezért kivettünk egy albérletet és én vigyázok rá, mert kint, én kerestem kevesebbet. Így érte meg.


14 volt a gyerek, mikor 9. második félévében ideköltöztünk.

Előtte a 10 évvel idősebb féltestvérénél lakott, abból a pénzből amit mi küldtünk. Nagyon sovány volt, rosszul tanult, a bátyát volt hogy 2 hétig nem is látta, mert a csajánál volt.


A gyerek anyja vidéken él. Alkoholista, munka nélküli. A gyerek még is szereti, mert mindent a feneke alá rak és otthon semmi sem kötelező. De NEM AKAR OTT LAKNI.


Mikor hozzám került, voltak nehézségeink. Mert furcsa volt neki, hogy el kell mosogasson maga után, néha ki kell engedni a kutyát az udvarra pisilni. Néha felporszívózni, ha dolgozom.

Föl volt háborodva ezeken a dolgokon. Lassan-lassan betörtem. Mindent megcsinált, hízott, suliban javult.

Aztán hozzánk költözött a másik féltestvére, hogy segítsünk neki. Bujtogatta ellenem az öccsét, rá szoktatta a cigire stb...

Mindenki azt mondta, hagyjam békén, ne zsarnokoskodjak. Békén hagytam. Idén évet ismétel, 3 tantárgyból bukott, 15kg-ot fogyott.

Időközben internetes játék függő is lett. Nem eszik nem iszik, nem lehet hozzá szólni, nem hall meg semmit.


Múlt hónapban haza ment az anyjához. Ott tele beszélték a fejét, hogy majd a tesója aki nálunk lakik, vesz ki itt albérletet és az egész pereputty oda költözik. Mi meg fizessünk nekik gyerektartást.

No, erre a nálunk lévő srácot elhajtottuk. Közben ki is rúgták. Úgy hogy haza ment az anyjához vidékre és mindenki marad a helyén.


Mióta a nyár elkezdődött, 4 dolgot kérek csak a gyerektől:

1, mosogassa el amiből evett

2, ne verje szét a számítógépet és ne beszéljen csúnyán miközben játszik

3, egyen rendesen

4, heti 1x jöjjön el velem a boltba, mikor élelmiszert vásárolok, mert egyedül nem bírok mindent



Folyamatosan én vagyok a rossz, mert nem engedem, hogy a fejetlenségig fajuljon a helyzet.

Nem egészen 1 órája ezen vesztünk össze.:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kamasz..


Nagyon szeretem a páromat, de én ezt nem bírom idegileg.


Próbállok kedveskedni a gyereknek:

pénzt adok ha bulizni megy, vettem neki piát is amikor neki nem adták ki, hoztam neki füllhalgatót, vettem neki telefon tokot, néha kap zsebpénzt, somlóit sütök neki, már 16 éves mégis mindig csomagoltam neki suliba uzsit


Nem tudom mi tévő legyek. Ő azt szeretné, ha sz@rnék a fejére és nem kelle a gépen kívül semmivel foglalkoznia. De azt nem lehet. Nem ezért jöttem vissza külföldről.


A páromat megfenyegettem mérgemben, hogy ha nem rakja koleszba a gyereket, elhagyom őt.



2014. aug. 29. 22:42
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. aug. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
91%
Én "hárdkór gémer" vagyok, de amennyit a srác játszik az sok. Én MAX napi 4 órát
2014. aug. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva nagyon sajnállak! Te egy nagyon rendes embef lehetsz és más már rég nem csinálná ezt amit Te.Nem s Te kötelességed ilyen szinten nevelni más gyermekét.Elvált vagyok, én is egyedül nevelem őket, de nem is várnám el azt hogy más bajlódjon a kamasz gyermekeimmel.Ez nem fenyegetés hogy megmondtad neki az igazat.Elég volt! A párod ezen nem sértődhet meg.
2014. aug. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
Ez egy félresikerült gyerek te ahogy leirtad jo anya lennel szerintem de a parod meg szerintem nem erdemel meg tegwd ha igaz amit leirtal 2 gyereke van 2 notol es haggya hogy a gyereke megbujon cigizzen szerintem te jobbat erdemelsz:)
2014. aug. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:

Szeretem a párom, ő meg szereti a fiát. Azért dolgozik kint, hogy mindenünk meglegyen.

Nem akarom elveszíteni a szeretett férfit egy ilyen hülye gyerek miatt. Semmi nem jó, amit eddig csináltam, sehogysem.

Most mitévő legyek?

2014. aug. 29. 22:54
 6/42 anonim ***** válasza:

Húzd ki a wifit! ;)


A viccet félretéve, a fiú borzasztó elkényeztetett. Próbaképp egy ideig " sz@rj a fejére"! Majd rájön, nem olyan jó az.

2014. aug. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:

3-as,

de, sajnos megsértődött

Mert ő most per pillanat nem tud tenni semmit, ahogy messze van.

Az is a baj, hogy a gyerek nem halja mikor szólok neki, vagy sz@rik rá, aztán mikor már elveszítem a türelmem, durván szólok én is. Na akkor jön megint az, hogy azért ilyen a gyerek mert én is durva vagyok.


4-es,

Több gyereke van több pasitól, de ebbe ne menjünk bele.

Az anyuka nem engedte korrepetáló tanárhoz a gyerekét, hogy felkészüljön a pótvizsgára. Semmi nem érdekli azt a nőt, csak hogy a gyereke a pillanatban boldog legyen. Hogy később mi lesz, az hidegen hagyja.

Én meg sz@r vagyok, mert engem érdekel mi lesz.

2014. aug. 29. 22:59
 8/42 A kérdező kommentje:

Sz@rt@m már a fejére.

Mikor rám szóltak, hogy ne zsarnokoskodjak.

15kg-ot fogyott, mert nem állt fel a gép elől enni és rászokott a cigire, meg megbukott suliban.

2014. aug. 29. 23:01
 9/42 A kérdező kommentje:

Páromnak csak ez az egy gyereke van.

A volt asszonykájának van még több. Abból fogadtunk oda egyet, de már nincs itt.

2014. aug. 29. 23:03
 10/42 anonim ***** válasza:
A gyerek menjen ki a párodhoz. Kiemelni tőled, és abból a közegből ahol eddig nevelkedett. Ez az egyetlen esélye a párodnak, hogy a gyerek ne kallódjon el. Melletted el fog.És itthon senki nincs akire ez a szerencsétlen gyerek támaszkodhatna. Ez amit nyujtasz neki, egy érzelemmentes környezet, ahol ugy mond meg kap mindent, csak éppen a legfontosabbat nem, amit kéne.
2014. aug. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!