Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Azok, akik orrba-szájba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok, akik orrba-szájba csalják a párjukat minek vannak párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Komolyan nem értem. Minek kell az ilyeneknek kapcsolat, ha azt sem tudják, az miről szól? Szerintem egy párkapcsolatba sem fér bele a megcsalás semmilyen szinten, nem is értem, az ilyenekben hogy merülhet fel, hogy ők alkalmasak egy kapcsolatra.

2014. aug. 21. 17:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nem tudom
2014. aug. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Azért, mert van egy állandó partner, a többit nem lehet mindig dugni :D Az állandó megértő, aranyos, kiszolgálja, kinyalja a másik popóját, akikkel megcsalja, azok nem ilyenek, csak dugcsizni jók :D
2014. aug. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Kell nekik a fix pont, pl. arra az esetre, ha beleunnak a kalandozásba.

Kell nekik valaki, aki a lelki részt is kielégíti, de a szex nem feltétlen elég vele. Vagy csak valamelyik elfojtott vágyukat "élik ki" máshol.

Képtelenek uralkodni az ösztöneiken.

Nyitott kapcsolatban vannak. (Mondjuk ez esetben a megcsalás nem tudom, megcsalás-e a szó hagyományos értelmében.)

Hirtelen felindulás/bosszúvágy.

Probléma a párkapcsolatban amit valamiért nem tudnak/mernek/akarnak megbeszélni és/vagy megoldani.

Most így hirtelen ennyi jut eszembe, de rengeteg más oka lehet.

2014. aug. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én sem értem. Talán ők is szeretnének egy biztos kapcsolatot, esetleg gyereket is, de ehhez előbb fel kellene nőni, vagy olyan partnert keresni, akivel nyitott házasságban élhet. (De úgy már lehet nem izgi nekik.)
2014. aug. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

De miért nem tudják belelátni ilyenkor a másik fél fejébe magukat? Hogy neki ez vajon hogy eshet? (persze abban az esetben, ha nem nyitott kapcsolatról van szó, és a másik félnek fogalma sincs arról, hogy megcsalják)

Az a vicc, hogy az ilyenek meg képtelenek lennének elviselni, ha őket megcsalnák, közben ők meg simán megteszik.. szánalom.

2014. aug. 21. 17:51
 6/17 anonim ***** válasza:
24%

Ezt elmagyarázni nem lehet, ha nem érzed.

36f

2014. aug. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
21%

Tévedsz kérdező, sosem voltam féltékeny, és ha meg is csaltak párszor, nem dőltem a kardomba. Ez szex bakker!

Az érzelem otthon van. A vadászat meg a vadonban.

36f

2014. aug. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Bocs, de mi nem állatok vagyunk.. ez különböztet meg minket az állatoktól, hogy az emberek (legalább is egyesek) nem csak ösztönből szexelnek, a fajfenntartás érdekében, hanem érzelmekkel, és nem hiába létezik az a fogalom, hogy hűség. De igaz, sokan állatias szinten élnek, azok nem is érthetik ezeket a dolgokat.
2014. aug. 21. 17:59
 9/17 Fényember ***** válasza:
100%

"Az a vicc, hogy az ilyenek meg képtelenek lennének elviselni, ha őket megcsalnák, közben ők meg simán megteszik.."

pont mint apám...évekig csalta anyámat, aztán ha anyum esetleg több órára lemegy kutyát sétáltatni, vagy átugrik órákra a barátnőjéhez, apám rögtön hívogatja hogy hol van stb. igen, szerintem is szánalom.

2014. aug. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

Nem szeretnék személyeskedni, de a kedves anyukád van állati szinten. Arra nem gondoltál, hogy esetleg nem vagyunk egyformák? Nekem így jó, neked úgy.

Ösztönből szexelni?? Én élvezetből csinálom és a partnerem is igencsak élvezi. Semmi állatias.

Barom.

2014. aug. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!