Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet megtartani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megtartani egy pasit? Mit tegyek h mellettem maradjon?

Figyelt kérdés
Az addig OK h megszerzem. De utánna meg is kellene tartani vhogy:S de hogyan? mit tegyek h bolonduljon értem és csak én kelljek neki?!!
2008. aug. 7. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Több időt vagytok együtt,többször utalsz rá,hogy szereted...Mást sajnos nem tudok :(
2008. aug. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mellette vagy, megnevetteted, nem csak akkor szereted amikor minden ok, ha szarba kerül segítesz neki, kimutatod, hogy bármkikor számíthat rád, és hogy megbízhat benned. Ezek nagyon fontosak egy férfinak. Meg persze, azt is szeretik ha házias vagy, vacsival várod őket, ha bármit megtudtok beszélni és ha jó a szex.
2008. aug. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
44%

Legyél vele kedves, rámenős, tőbet legyél vele,

admeg neki azt amire vágyik neenged elmeni szorakozni nélkűled stb.. :)

2008. aug. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Légy önmagad mindig,legyél kedves és mosolyogj sokat,legyél vele sokszor,de hagyd néha,hogy legyen egy kis "szabadideje",maradj számára sokszor titokzatos és érdekes,hogy úgy érezze,hogy neki van a legjobb barátnője.Érezze,hogy mindig mellette állsz,hogy számíthat rád.Légy házias,ez is fontos,hogy meg tudd lepni vacsikkal,szexben is,hogy megadj sokmindent és fontos,hogy mindent meg tudjatok beszélni egymással.

Hirtelen ennyi jutott az eszembe most.

2008. aug. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!