Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Titeket zavar, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavar, ha a barátnőtök sokszor elmesélni, hogy miket álmodik?

Figyelt kérdés

Már 3 éve együtt vagyok a barátommal, még nem élünk együtt, viszont sokszor alszunk egymásnál. Reggel legtöbbször előbb kel fel, mint én, kimegy kávézni stb, aztán arra szoktam felébredni, ahogy újra visszafekszik mellém. Ez után még frissel felébredve az álmomból el szoktam mesélni, ha valami érdekeset álmodtam. Ez sokszor előfordul. Eddig nem gondoltam, hogy ez zavarná őt, viszont egyre több ismerősömtől hallom azt, hogy mennyire idegesíti őket, ha mindig meg kell hallgatniuk, hogy a barátnőjük mit álmodott..

Szóval titeket zavar? Vagy zavarna?

Köszönöm:)

amúgy ő F23 én L19


2014. aug. 30. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha lenne baratnom,minden szavan csungenek.De nekem nem lessz :/
2014. aug. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát nemtom.. Mármint alapvetően egyáltalán nem zavar, sőt.. Sokszor érdekel is. Velem nem szokott sűrűn előfordulni, mert a barátnőm azt mondja, hogy nem szokott álmodni. Viszont ha 1-2x mégis előfordul, azt elmeséli. Szerintem akkor sem zavarna, ha rendszeres lenne.. Végülis nem egy fél órás téma a dolog, csak egy 2-3 mondat általában
2014. aug. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs barátnőm, de úgy gondolom alapjáraton nem zavarna, ha egy idő után esetleg igen akkor megkérném inkább írja még akkor reggel valahová és majd később szívesen elolvasom.
2014. aug. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Valahol olvastam egy mondást, így hangzott: "Mások álmainál csak mások problémái az unalmasabbak".


Habár ez nem tűnik igaznak, hiszen ez az oldal pont mások problémáiról szól, és igen népszerű. :)

2014. aug. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én minden nap álmodok, a legtöbbet elmesélem a barátomnak, szereti hallgatni. :)
2014. aug. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én legtöbbször nem a párommal álmodok,illetve nem ő a főszereplő, hanem össze vissza dolgokat. Bár sokszor nem éppen humánus dolgokról, amik elmesélése után a barátom szokta is mondani, hogy ezt másnak ne meséljem el :D Csak néha nem úgy tűnik, mint akit nagyon érdekel. Bár sok mondandómnál tűnik már úgy, mintha nem is figyelne..
2014. aug. 30. 19:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, de engem sokszor untatnak az álom mesélésekkel... Pl. a barátnőim. Engem általában az zavar, hogy tiszta unalmas a sztori, vagy hogy nem tömören meséli el. Vagy csak sz.arul adja elő...
2014. aug. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az én párom szereti ha elmondom mit álmodtam, szokta is kérdezni ha nem mondom magamtól.

Egy-két mondatban elmondom és annyi, nem húzom tovább. Van amit nem is lenne èrdemes, pl mikor azt álmodtam, hogy az öcsém kiverte magának a kézfertõtlenítõ gélemmel. :D

2014. aug. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!