Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Benneteket zavar ha a barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benneteket zavar ha a barátnőtök ráirkál fiúkra?

Figyelt kérdés

Pl nem messze tőlünk dolgoznak munkások az úton, a barátnőm meg ráirt az egyik pasira hogy, szia nem is tudtam hogy te is itt dolgozol, ma láttalak. Be is jelölte, képét is likolta. Bőszen figyeli mikor ir, barátnője kérdezte is hogy: na irt már, mire válaszolta: nem pedig már 1 órája irtam neki..."

szerintem tetszik neki a srác.


onnan tudom ezeket hogy belépve hagyta a facejet, es belelapoztam a beszélgetésbe.


2014. jún. 14. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
zavarna ez a szitu.
2014. jún. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lol. Nem zavarna. Miért zavarna? A pincébe se zárom be, amikor hazajön.
2014. jún. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem zavarna.
2014. jún. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Te tényleg ilyen naiv hülye vagy?
2014. jún. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mé lennék hülye?
2014. jún. 14. 17:19
 6/8 PearlDiver ***** válasza:
Hát ha ez a szitu, az lehet gázos... Kérdezd meg hogy mi a helyzet.
2014. jún. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Említettem neki a srácot. És körített, rizsázott.

És ezen felhúztam magam, hogy hazudozik, hogy neki már nem tetszik stb. Holott egy józan paraszti ésszel érthető minden.

Tetszik nagyon neki a srác, ezért bejelölte lájkolta a képét is, és még rá is írt egy ártalmatlannak tűnő dologgal, amiből remélte hogy majd elindul a beszélgetés.

Nehezen de bevalotta hogy igen így volt. Mondtam neki hogy ha menni akarsz máshoz, hát menj. Vagy ha probléma van a kapcsolatunkban beszéljük meg, erre mondja hogy hát öö neki hányoznak a régi barátai? wtf. és csak barátkozni akar, mondom igen, pont egy olyan sráccal aki nagyon tetszik neked. Erre vörösen mosolygott, és mint egy kislány akinek nem jött be a hazugsága és lebukott, bujt hozzám.

Máskor is volt már ilyen hogy, fel fel lépegetett facéra, mondom neki mit nézel ennyire, beleolvasok, látom valami fiu irkál neki, és elkezdett szinészkedni ott előttem hogy miért nem hadja már békén ez a fiu. Száljon már le rólam...stb. Másnap mondom beleolvashatok a beszélgetésbe (egyszerűen éreztem hogy megint ferdít)..és jól gondoltam, nagyon is partner volt a beszélgetésben. Egyáltalán nem koptatta le a csávót, sőt.. irj még stb stilus.

Lassan nem tudok bízni a lányban, egyszerűen nekem ezek a dolgok rosszul esnek.

2014. jún. 16. 09:10
 8/8 PearlDiver ***** válasza:
Hát, lehetséges hogy akkor jobb lenne elengedned. De előtte még adj neki egy esélyt, hogy bizonyítson.
2014. jún. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!