Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Titeket zavar, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Titeket zavar, ha a barátnőtök más pasikat megnéz?

Figyelt kérdés
Nemcsak megnéz,utánuk fordul és megjegyzéseket is tesz!
2014. júl. 9. 07:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Ez ugyan az mint ha a pasi fordul hátra és tesz megjegyzéseket. A nőnek se esik jól. Van aki kiakad miatta van aki nem, bár hosszabb távon tuti zavaró.
2014. júl. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Ez eléggé faragatlan dolog.
2014. júl. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%

szerintem elég gyorsan lapátra kerülne lehet bármilyen "jó csaj"...amilyet én keresek az nem ilyen :) szóval eléggé zavarna igen! főleg, hogy én sem nézek meg más nőket, még véletlen sem!

21F

2014. júl. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Érdekes amiket írtok,mert ha egy pasi csinálja ugyanezt,akkor a nőnek be kell nyelni,mert "hát férfi" és amelyik nő ezt szóvá teszi,az hisztis p*csa és lapátra kell tenni.
2014. júl. 9. 07:41
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem igaz kérdező. Én például megmondtam a páromnak hogy ez nekem nem tetszik, és hogy felőlem nézheti, de ne akkor essen ki valaki után a szeme, mikor velem megy valahova mert ez nem csak bunkóság, de lenéző velem szemben. És lám nem csinálja, szóval ezt normál ember módjára meglehet beszélni.
2014. júl. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
4%

a Francért ekkora probléma, hogy a BARÁTNŐD megnéz másokat az utcán és még megjegyzést is tesz.... JÉZUSOM...


Mi lesz ha nélküled megy majd olyan helyre ahol pasik is vannak, akiket meg lehet nézni és te nem leszel ott hogy féltékenykedj ilyen baromságon? tuti megcsal...

2014. júl. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Talán azért,mert számomra megalázó és elég bunkó dolognak tartom!
2014. júl. 9. 09:05
 8/12 anonim ***** válasza:
62%
Igen, engem zavar. Nem esik jól, hogy kifelé tekintget. Én sem nézek meg más lányokat s nem "mérlegelek", akkor természetes ugyanez fordítva is szerintem. 18/F
2014. júl. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
nem esne jól.. az még rendben van, ha megnézi, mert én is megnézem a lányokat, de ne rombolja az önbizalmam és a kapcsolatot még azzal is, hogy megjegyzéseket tesz... olyannak tűnik, mintha haverok lennénk csak, nem? azokkal szoktam így dumálni csajokról...
2014. júl. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
45%
Nem esne jól, ha ez megtörténne! Főleg attól a személytől nem várnám ezt el, akit mindennél jobban szeretek!
2014. júl. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!