Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemsokára 16 éves vagyok, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemsokára 16 éves vagyok, és még nem volt pasim?

Figyelt kérdés

Ez nem kérdés akart lenni,csak muszáj volt kitenni a kérdőjelet a végére:D Na szóval,tavasszal leszek 16,és még nem volt pasim,és most nem az jön hogy ez ciki-e?:)mert tudom hogy nem az,még előttem az élet...de néha már én is vágyom a szerelemre,egy srácra akiért bármit feladnék...még sose voltam szerelmes,vagyis csak plátói volt.Persze azért zavar,hogy a barátnőimnek már mind volt,sőt fiatalabb korosztályban is túl vannak az első csókon,ne adj' isten már szexeltek is.Ez sem normális dolog.Nekem az idősebb korosztály tetszik,18-22 éves kor körül.A korombeliek annyira hülyék,nem lehet velük semmiről se beszélni,nincsenek komolyabb témáik,ha meg szóba kerül a szex,csak rihegnek-röhögnek rajta.De sajnos az idősebb pasik meg nem vesznek észre...vagy ha igen,csak egy menetre kellenék nekik.Nem találok normális fiúkat.Mi a véleményetek erről?

16L


2010. jan. 17. 09:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
En ezt nem jelentenem ki,hogy csak 1 menetre kellenél vkinek.Biztos megtalálod a párod mint mindenki a földön.Legy pozitív Ok?Ha vidam vagy van kisugárzásod és biztos vki ezt eszre veszi . 35f
2010. jan. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Jó hír: a helyzet teljesen normális, nincs veled semmi baj, minden OK!


Hibázni csak akkor tudsz, ha belemész valamibe, ami nem jó neked, csak azért, hogy neked is legyen már. Főleg, ha bedőlsz annak a dumának, hogy "ha igazán szeretnél, lefeküdnél velem". Higgyél magadban, a saját értékeidben, és őrizd meg a tartásodat! Az álmodozás is teljesen helyénvaló dolog, az lenne a beteges, ha ennyi idősen nem álmodoznál.


A másik jó hír, hogy egyáltalán nem vagy egyedül. Sokan vannak még így a e korosztályodból, csak nem verik nagydobra, mert ők is azt hiszik, hogy ciki. Ugyanis mindig azok a leghangosabbak, akiknek nem kéne, ha érted, és ezzel összezavarják a többieket. Tehát ne csak azokat vedd észre, akiknek a pasizás van az életük középpontjában, és látványosan hencegnek. Ha 14 évesen találja meg az elsőt valaki, az is normális, ha 20 évesen, az is. Fel a fejjel!

2010. jan. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 17 éves leszek és komoly barátom még nekem sem volt. Ha volt akkor nagyon kisfiú volt vagy az első randi után rájöttem ez nem fog menni.

Az a baj ,hogy a ahogy énis ,te is idősebb barátot szeretnék ,akit komolyan lehet venni.

Viszont az a gond ,hogy ezek a pasik ,azt hiszik ,hogy szinte minden 16-17 éves lány ugyanolyan mint a többség. 13 évesen már szexelnek, akárkivel stb stb. Mert akárki akármit mond a korombeliek többsége ilyen.

Ezért nehéz a helyzet,énis szeretnék szerelmes lenni ,de inkább kivárom minthogy olyan kapcsolatom legyen amit csak megbánnék.

Nyugi elfog jönni a mi időnk is.:D

/bocsi a betűhibákért ,de gyorsan írtam:D/

Fel a fejjel!

egy 17 éves lány:)

2010. jan. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem értelek :D ezt miből gondolod hogy a te korosztályodban lévő pasik olyan gázak, ha még nem is volt fiúd ? :D

18-22 éveseknél legtöbbször akkor van esélyed ha tényleg nagyon jól nézel ki- bocsi de az hülyeség hogy a külső nem számít...

Amúgy én is 16 éves vagyok, lassan 5 hónapja van barátnőm és amit leírtál elég nagy butaság, szerintem a 14 éves fiúkra gondolsz, visszaemlékezve akkor én is ilyen lehettem, a barátnőmmel nagyon jól megvagyunk és szeretjük egymást, és ahogy írtad vannak komolyabb témáink. :)

A legtöbb barátomnak-osztálytársamnak is érdekes módon van barátnője, szóval nem hiszem hogy annyira gáz lenne a mi korosztályunk.

2010. jan. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én 16 éves voltam, mikor először jártam valakivel, előtte már volt plátóim nekem is. Sajna hülye voltam, mert a nővéremre hallgattam. Cikinek tartottam, hogy még nem volt pasim, és már cikiztek is érte a középsuliban. Így, mikor mutatott egy pasit a nővérem, hogy vele járhatnék, rámondtam az áment. Azt mondta, ha meg akar csókolni, hagyjam. Hát így is lett. Elb..sztam az első csókomat. 1 hétig tartott a kapcsolat. Több évig nem volt fiúm, még nem éreztem azt, hogy kéne a szex, de pasit akartam, de ebben a kórban már a pasik elvárnák, hogy le is feküdj velük. Aztán volt egy-két pasi, rövidtávra, de miután közöltem velük, hogy még nem állok készen, elhagytak. El voltam keseredve, 21 voltam, de még mindig nem éreztem szükségét annak, hogy bárkivel is lefeküdjek. Aztán cseten összeismerkedtem egy sráccal, de nem olyan céllal, csak dumáltunk. Egyszer feljött témának, hogy a mai csajok hamar elveszítik, én mondtam neki, hogy én még szűz vagyok. Erre ő azt mondta, neki volt már egy szűz barátnője, egy évet várt rá...húha mondtam, lehet nekem is ilyen srác kéne. Aztán egy pár hét múlva megegyeztünk, hogy találkozunk. Egymásba szerettünk, egy hónap után én tóltam le a gatyáját:D, és utólag bevallotta, nem hitte előtte, hogy szűz vagyok, csak aznap este jött rá, hogy nem hazudtam. (mellesleg azóta együtt vagyunk, imádjuk egymást)

Én ezzel csak azt akarom mondani, hogy eljön a te időd is, és nem szégyen, ha később, mert idősebb korban már a srácok kifejezetten jó pontnak fogják tartani, hogy egy lány, akivel járni szeretnének, azt nem úgy ismerte meg másoktól, hogy a fél város már járt vele és meg is volt nekik. Szerintem várj, egyszer eljön a herceged.

26/L

2010. jan. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Énsem hiszem hogy csak egy menetre kellennél attól hogy fiatalabb vagy.Mondjuk ezt énsem tudtam soha eldönteni mert mikor hallottam hogy egy 20 év pasi tök odavan értem,rögtön arra gondoltam hogy "ja persze,csakazért hogy meg..., miért kéne egy ilyen "pisis" neki?" Azóta sem tudom mivan,mert tudomást sem veszek róla,és lehet hogy hiba volt,de lehet hogy jó döntés. Amugy énis 16 vagyok és életemben egy pasim volt,akit egy nap után dobtam( xD ) ugyhogy a párkapcsolat ugyérzem nem nekem való :D De amugymeg ne keress normális fiukat,egy,olyan nem is létezik,kettő,ha van is hagyd hogy ő találjon meg :D


16/L

2010. jan. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

21 vagyok holl laksz?nekem sem volt komoly baratnom,legtobb 8 honapot voltam novel 15 evesen:D


de ne agodjal te is talalsz magadnak megfelelot

2010. jan. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem 18 évesen lett először pasim 19 évesen le is feküdtem vele és meg is bántam. Hova akarsz sietni? Mire oda kerülsz hogy feleség és anya legyél addigra egy kiélt nő akarsz lenni? Aztán meg egy gyerek után egyedül maradsz mert a pasid olyanra vágyik aki tud neki adni nem kiélt unalmas.

Gondold ezt át. Semmiről nem késtél le.

29/L

2010. jan. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

16 leszek pár nap múlva, és nekem sem volt pasim:)

És persze, hogy vágyik rá az ember.De ugyanakkor, én úgy érzem, hogy mégsem kell. Mostanában egyre jobban tanulok, tudok figyelni az órán. Egy pasi csak megbolygatna. Nem akarok sietni sehová sem.:D

2010. jan. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szerintem ne légy elkederedve, ez ilyen korban még normális. Inkább várj az Igazira, minthogy odadobd magad olyannak, akit nem is szeretsz.
2010. jún. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!