Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy csomó fiú barátom van. És...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csomó fiú barátom van. És ezzel csak az a baj, hogy pasim meg bezzeg nincs. Másokat simán összehozok de a nekem nem jön össze. És nem vagyok olyan bátor, hogy simán oda mennyek a fiúhoz aki tetszik! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Hogy szerezzek pasit?!Mik a jelei ha tetszek valakinek?
2011. nov. 17. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyanez fordítva :P
2011. nov. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szilvásbuktát, mert azt szeretem.
2011. nov. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Meg eszet,mert az kell neked!
2011. nov. 17. 17:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Valamelyik haverod ha tetszik külsőre,akkor az már jó jel és rápályázhatsz!
2011. nov. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
ha van bennünk vmi közös, akkor szívesen megismerlek :P
2011. dec. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ha nincs bátorságod, vagy a kellő tudásod késztetésed hozzá lehet korai. A normális fiúknak általában nem tetszik, ha egy lány sok fiút tart maga körül, akik csak "barátságot" szeretnének, és lehet neked ilyen fiúk tetszenek. Ha tetszel valakinek azt simán észreveszed, ha keresni kell, már régen rossz.
2011. dec. 24. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!