Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy kapcsolatban átlagosan a férfi vagy a nő csalja meg hamarabb/könyebben a párját?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy a férfiak többször megnéznek más nőket, de ritkábban lépnek félre.. a nők viszont kevesebbszer nézik a férfiakat, de könyebben lépnek félre ha van rá alkalom...

Szerintetek? :)


2014. aug. 30. 21:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a statisztikák azt mondják, hogy fifty-fifty.

Régebben még a férfiak csaltak többször, de ma már ez az érték kiegyenlítődött.

2014. aug. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Amelyik szebb.
2014. aug. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a pasik. Kismilliószor hallottam már, hogy a szopás nem csalás, a dugás nem csalás, mert nem érzelem, blablabla.. A nők lehet, hogy smárolnak, de ágyba nehezebben bújnak, mint a pasik. Ezt tapasztaltam, ez a véleményem.
2014. aug. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
10%

A "szopás nem csalás"-t a lányok is előszeretettel szokták hangoztatni...

Szerintem is 50-50.

2014. aug. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%
Utolsó, a kérdező férfit és nőt említ, nem zizi kamaszlányokat, akik nagylányságból bevállalnak mindent:D Felnőtt értelmes nő viszonzás nélkül nem szop, minek?:D
2014. aug. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
39%

Első vagyok!

Azt viszont biztosra tudom, hogy ha a nő csalja meg a párját, akkor a nő keresett magának másik palit, miközben a férfiaknál gyakrabban van az az eset, hogy elcsábítják őket.


Szóval szerintem, a nők ilyen téren picikét gerinctelenebbek, a férfiak meg gyengébbek (ha hűségről van szó)

2014. aug. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha mindkettőnek van gerince, akkor nem lép félre.

Nő létemre én is megnézem pasikat, nőket, ha látok valami szépet még szólok Páromnak is, hogy nézd; mell vagy popsi rendben, vagyis nálunk mindketten nézelődünk. Amúgy is az elcsábításhoz is két ember kell, Párom koncerten volt, egy kis csaj ott tette magát, Ő meg leállította. Mivel szeretem a Párom, alkalom ide vagy oda, akkor sem csalnám meg, mert minek?! Ha szeretsz valakit nem lépsz félre. Akik mégis, azok inkább úgymond a könnyebb utat választják, minthogy megoldanák a felmerülő problémákat.

2014. aug. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én egy újságban olvastam, miszerint a nők csalása növekedett az elmúlt években, de még mindig nem érte el a férfiak hűtlenségének szintjét.


Szóval a férfiak.


De azt se felejtsük el, hogy van sok olyan párkapcsolat/házasság, ahol egyik fél sem hűtlen, mert valóban szeretik és tisztelik egymást.

2014. aug. 31. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
58%

"a férfiaknál gyakrabban van az az eset, hogy elcsábítják őket. "


:) aki nem akarja, azt nem lehet elcsábítani, legyen az férfi vagy nő.

2014. aug. 31. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

":) aki nem akarja, azt nem lehet elcsábítani, legyen az férfi vagy nő."


Ez igaz, de van különbség gyenge jellem és szándékos hátba szúrás között.

De ami még érdekesebb, az az, hogy ezen logika szerint a férfiaknak nagyobbnak kellene lennie a bűntudatnak, de eddig még én se találtam erre példát.


Na jó, abbahagyom az állandó pszichológiai hülyeségeimet :D nem működik.

2014. aug. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!