Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez nem bántó?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nem bántó? Hogy mondhatott ilyet?

Figyelt kérdés

Exemmel két hónap után szakítottam mert rájöttem hogy amit érzek iránta az nem szerelem. Azóta hetek teltek el és folyamatosan ostromol. Tegnap aztán azt találta írni hogy - idézem - nem sok olyan rendes pasi van aki elfogadna engem olyannak amilyen vagyok...Amúgy is alacsony az önbecsülésem de ezzel még jobban lehúzta. Ha ennyire tart akkor meg miért teper értem...?

De am biztos igaza van hiszen ő fiú csak tudja. :(



2014. aug. 30. 22:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Miért, milyen vagy?
2014. aug. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Magát akarta fényezni azáltal, hogy hangsúlyozza, az ő elfogadása teljes. Szard le, kis hülye.
2014. aug. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mert úgyis tudja, hogy nem fogadod vissza, ezért így áll bosszút.
2014. aug. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Átlagos lány vagyok, nem mondanám hogy nincs jelentkező.
2014. aug. 30. 22:16
 5/14 anonim ***** válasza:
70%
Minden pasi ezt fogja mondani, akivel te szakítasz. Én eddig életem során 4 pasival szakítottam, és szinte mindnek volt valami hasonló mondandója a végén. Hogy "soha nem lesz olyan pasim, aki úgy fogad el ahogy vagyok" "soha nem fogok olyan pasit találni, aki elfogadja mindegyik hülyeségemet" stb... Ne foglalkozz vele. Sokkal jobbat is fogsz találni.
2014. aug. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, megnyugtattál. :) Nekem ő az első.
2014. aug. 30. 22:22
 7/14 tetro ***** válasza:

22.20

sokszor szakítottam, soha nem mondtam hasonlót. kb ennyit ér a te statisztikád.

2014. aug. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

tetro, azért mert te normális vagy, (és nem akard porig rombolni az exeid önbecsülését),még nem azt jelenti, hogy az én exeim azok voltak :)


Kérdező, neked pedig nagyon szívesen. Fel a fejjel:)

2014. aug. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 tetro ***** válasza:

22.34

na jó, de ettől hogy te négyből négy hülyét fogtál ki, nem mondhatod ezt ennek a szegény lánynak, hogy minden pasi ezt fogja mondani... a kretének használnak ilyen manipulációkat, igen. el kell kerülni őket.

2014. aug. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nagyon jól döntöttél a szakítással, ha ilyeneket mond akkor manipulálni próbál. Hidd el jobban jársz ha ilyen pasival nem kezdesz. Az hogy tudatosan megpróbálja leépíteni az önbizalmad intő jel.


Bontsuk ki, azt írta nem sok olyan rendes pasi van aki elfogadna téged. Ez feltételezi, hogy problémás vagy, vagy legalábbis az átlagtól nagyobb erőfeszítést igényel társaságod elviselése. Egy szerelmes ember szerinted így látja a párját? Elfogad és ettől rendes? Komolyan? Egy kapcsolatban véletlenül nem alap a másik elfogadása?

Attól, hogy ő pasi sz@rt se tud, vagy talán az összes többi pasit meginterjúvolta a földön, hogy vajon elfogadnának-e téged?

2014. aug. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!