Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondhatott ilyet szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondhatott ilyet szex közben?

Figyelt kérdés
A pasim szex közben azt mondta, hogy én a többi csajhoz képest lassan megyek el. Tenném hozzá, el se mentem, mert alig 2 perce voltunk úgy egymással. És mi az hogy a többi? Erre azt mondta, hogy az exei rögtön elmentek...
2013. okt. 26. 01:33
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Bunkosag volt.... De valoszinuleg azert mert az exei konnyu veru rib*k voltak. Vagy o jott ki a gaykorlatbol....
2013. okt. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az általad feltett kérdésből vakegér látszik hogy mennyire hozzáértő vagy ebben a témában:))

T.kérdező szerintem a pasid nincs éppen toppon a nő lélek és az intelligencia terén.

2013. okt. 26. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 rozsomákember válasza:
83%
Ha ezt az exeknek is előadta akkor nem csodálom ha azon nyomban összepakoltak és elmentek.
2013. okt. 26. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem tudja milyen egy női orgazmus. neki nem gond :)
2013. okt. 26. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem olyan nagy dolog ez. Én nagyon hamar eltudok menni , és azt szeretem amikor a másik is gyorsan tud elmenni. Gyorsaság híve vagyok. Csak mondjuk ez a utakon annyira nem tesz jót.
2013. okt. 26. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég bunkó a pasid, hogy ilyet szolt szex közben, két perc után. Én visszakérdeztem volna: Elmentem? Miért, betettél valamit?
2013. okt. 26. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!