Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nagyon megbántott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nagyon megbántott, azóta se értem, hogy mondhatott ilyet? Túl reagálom?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időbe felszedtem 8-10 kg, de annyira nem vészes, mert előtte csont és bőr voltam.Mindenki azt mondja, hogy így sokkal jobban nézek ki. Csak a barátom piszkál mindig, hogy híztam.

Ma csinált popcornt, és beszólt nekem a szobába úgy, hogy "csüh-csüh"...olyan paraszt hangon.Elöször nem értettem mire mondja, aztán lesett, hogy a disznóknak szólnak így amikor viszik a moslékot.

Máskor is voltak hasonló esetek, de ez esett a legrosszabbúl eddig.Kérdeztem tőle, hogy így már nem szeret? Erre azt mondta "De."

Közben ő sem egy nádszál virág, 187cm - 85-90kg.Mire fel szól le engem?!

22/L (172cm, 63kg)


2014. febr. 25. 23:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%
ilyen magassággal a 63 kiló tökéletes. csüh csüh...na neb.assz....ez megalázó. legközelebb te meg mondd azt neki, hogy nye te nye!
2014. febr. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
23%
Talán lazábban kéne levenned az ilyen poénjait és nem kardba dőlni oltsd vissza poénosan te is valamivel nem kell mindent ilyen halálosan komolyan venni a haverjaimat én is mindig húztam amikor elhíztak pl páros ujjú patás,koca stbb ez csak vicc
2014. febr. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nekem az a vicc amin tudok nevetni! Ezt meg nem is viccnek szánta.Amikor rászóltam azt mondta, hogy ez jött a szájára.
2014. febr. 25. 23:40
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért egy elég paraszt poén volt.
2014. febr. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
24%
röf röf
2014. febr. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
81%

csüh csüh :DD

ez mekkora:DDD kész a popcorn, és csüh csüh xDDD amúgy ha szemtelen dolog volt tőle ha nem, én bizony most borultam :DDD

2014. febr. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

naja ez a csüh csüh...ez az este beszólása :D

de attól még tahóság

2014. febr. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
23%

Debilek vagytok ha már ez akkora poén nektek néha takarodjatok az utcára is ..debilek

Te kérdező meg szimplán túl komolyan vetted ennyi

2014. febr. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Beviz Elek ***** válasza:
12%
Fogyj le
2014. febr. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
De miért fogyjak?! Utáltam magam, mert nem volt semmi mellem,fenekem,combom.. egy gebe voltam.Sokkal jobban szeretek így tükörbe nézni, mint amikor a beesett arcomat láttam.
2014. febr. 26. 00:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!