Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az lenne a legésszerűbb ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lenne a legésszerűbb ha szakítanék vele és keresnék mást, de szeretem és nem tudok nélküle élni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 éves srác vagyok,kérlek titeket adjatok tanácsot,és olvassátok végig a leírtakat mert csak úgy érthetitek meg.Szóval van egy lány (16 éves) kb. 14 hónapja ismerem,egy online játékban ismerkedtünk meg,majd utána facen kezdtünk el beszélni,és kegyetlenül egymásba szerettünk,de volt egy elég nagy problémánk.Több mint 130 km-re élünk egymástól így érthető ha nem tudok minden hétvégén elmenni hozzá.Nagyon vágy(t)unk egymásra mindig beszéltük hogy milyen jó lenne már együtt és hogy mi örökre együtt fogunk lenni,és én ezt mind el is hittem.Na most a lánynak vannak barátai akikkel elment a megismerkedésünk előtt csavarogni ide-oda,de mikor dúlt a "face kapcsolat" akkor egyáltalán nem ment el otthonról hanem egymásnak írkáltunk egész nap,mert annyira szerettük egymást.Rólam tudni kell hogy miután megismertem visszahúzód lettem az emberekkel szemben,nem jártam ki utcára,csak suliba mentem de már alig vártam hogy hazaérjek és beszéljek vele.Ezzel ő is így volt nem ment el sehova,azt mondta neki csak én kellek és hogy nagyon szeret.Na most én eléggé féltékeny típus vagyok,a nagy távolság miatt könnyen lehet hogy már-már betegesen az vagyok.Neki a kapcsolatunk előtt is voltak fiú barátai,én e miatt érthetetlen okokból mindig vitáztam vele hogy hát úgyis megcsal meg rámun,ő mindig azt mondta hogy NEM így lesz,szeret engem velem akar lenni,én erre mindig azt mondtam hogy NE legyenek fiú barátai egyáltalán,és hogy ne barátkozzon fiúkkal,erre ő ÍGÉRETET is tett.Eljött a szeptember a suli kezdés,ő iskolát vált és ezáltal sajnos kollégista lesz ami nekem hát,nagyon rosszul esik mert féltem hogy megcsal.Egy héttel szeptember előtt elment egy táborba 5 napra és ott a leendő osztálytársaival találkozott,és szépen megszegte az összes ígéretét amit nekem tett.Mikor hazaért megváltoztatta a borítóképét,3 másik lány Ő meg egy srác,a srác keze a barátnőm derekán van,na ettől én olyan ideges lettem hogy sírni tudtam volna,valójában meg is tettem.. :(.Megkérdeztem tőle hogy mi ez azt hittem szeret miért csinálja ezt?Nem válaszolt,annyit mondott hogy a borítóképét nem szedi le tuti.Mellesleg mikor hazaért alig írt,10-20 percet kellet várni egy szóra,ez nagyon rosszul esett nekem de őt ezt nem érdekli,nem mondta de tuti így van.Azt mondja úgy szeret mint régen,de arra választ sose kaptam hogy MIÉRT rakta ki azt borítónak mikor jól tudta hogy nekem az fájni fog... :( Nyáron akartunk találkozni de nem jött össze mert az anyjának volt velem valami baja (nem is ismer :( ).Így maradt az hogy az hogy ősszel találkozzunk de...nem tudom mi lesz belőle nagyon szeretném már látni.Szóval a lényeg az hogy:100% hogy nem csalna meg,nem tudom miért írta régen azt amit hogy nem fog fiúkkal barátkozni meg milyen jó lesz meg nem kell aggódnom a kolesztól.És miért nem válaszolt nekem mikor megkérdeztem hogy mi a fene van.És a barátai miért lettek fontosabbak?Emberek,én nem akarom őt elveszíteni,ne olyan tanácsokat adjatok hogy hát "te gyökér ez nem is igazi kapcsolat" meg hogy "majd kihevered szakíts vele" hanem hogy tehetetlenségemben mit tegyek??Mit mondjak neki??Őszig ki akarom húzni vele,szerintem egy pár közös nap után nem így viselkedne,csak akkoris zavar és bánt hogy nem tudom mi jár a fejében :( nem akarok nélküle élni,szeretem.Előre is köszönöm a jó tanácsokat!


2014. aug. 31. 00:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Ne haragudj, de szerintem ez hiszti, amit művelsz...értem, hogy rosszul esik neked, de adj neki egy kis szabad teret, nem csak körülötted forog szegény lány élete.
2014. aug. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%
Felejtsd el úgysem lesz belőle semmi, a csaj meg nem tartozik neked semmilyen elszámolni valóval. De ha esetleg találkoztok, akkor beszéld meg vele, ennyi.
2014. aug. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Igen,sejtettem hogy lesz itt pár ilyen,sajnos nem írtam le elég részletesen a dolgokat.Nos,tudna nekem választ adni rá valaki hogyha nem szeretne akkor miért hanyagolta volna a barátait egész nyáron?És igenis tartozik elszámolni valóval,az ígéret az ígéret,akárkinek is tesszük meg.És ő úgy adta elő hogy én vagyok neki a világ közepe,és adok neki teret mert nem azt mondtam hogy soha ne szóljon senkihez se,csak hogy a fiúkat hanyagolja ha lehet.
2014. aug. 31. 00:17
 4/16 anonim ***** válasza:
90%

Ezt olvasni is fájt. Egy tanácsom van, 17 évesen egy kicsit már kezdj el férfiasodni. Nem kell még a nagy macsót adni, de én nem csodálom, hogy a barátnőd ilyeneket tesz.


Először is, ha egy nőnek folyamatosan megmondod mit csináljon, főleg egy fiatal lánynak, azt nagyon nem fogja jó néven venni.

Eddig csak a szülei mondták meg neki mit csináljon, most már te is?


Nem jó.


Ha te nem akarsz fütyis egyedet a környékén látni az egy dolgot jelent, nulla az önbizalmad. Ez sem szerencsés.


Aztán itt van ez a távolság dolog, az oké hogy 130 kilométer, de azért ugye te sem gondolod komolyan, hogy 17 éves létedre neked elég egy olyan kapcsolat, ahol a barátnőddel egy évszakban egyszer találkozol.


Szerintem nem igazán érdekli, hogy te mit akarsz és mire gondolsz.


Én a helyedben szépen elköszönnék tőle.

2014. aug. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 ameoland ***** válasza:
90%

Nem lesz jó tanács. Nekem is volt egy internetes kapcsolatom, játékon keresztül. Ez kérlek plátói szerelem. Nem ismered igazán. Van egy múzsa, akit te ruháztál fel általad tetszetős tulajdonságokkal. Ezek, pláne ebben a korban nem működnek,mert nincs előéletetek -kapcsolatilag. Nincs mire alapozni az ígéreteket. Ez a kor márpedig a kísérletezés kora, te se várhatod el,hogy ne legyenek fiú barátai. Nem is a borítókép tette a kapcsolatot bizalmatlanná,hanem te,hisz lépten-nyomon hangoztattad,hogy márpedig ő elhagy. Ott rontottátok el,hogy behúzódtatok egy csigaházba és nem mozdultatok ki. Így unjátok már a banánt,és ő most egy új dolog része,ami izgalmas. Izgalmasabb,mint az unott banán..

Felőlem azt mondd mindenki amit akar,de én ezt átéltem, tudom miről beszélek. És a jó tanácsom és nem a rossz indulatom jele,hogy tájékoztatlak: lelkileg most kezd el feldolgozni,és körömszakadtodig kapaszkodj a körülötted lévő emberekbe,akiket eddig oly hanyagul nélkülöztél.

2014. aug. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
57%
Hogy képzeled, hogy minden percét a gép előtt töltse veled, akit még soha nem is látott élőben? Ennyire önző nem lehetsz.
2014. aug. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%

"Nos,tudna nekem választ adni rá valaki hogyha nem szeretne akkor miért hanyagolta volna a barátait egész nyáron?"


Mert lehet a barátai éppen nyaraltak, vagy mert éppen akkor(!) tényleg úgy gondolta, hogy szívesen beszélget veled egész álló nap.


Aztán a világ mindig változik. Új emberek, új ismeretségek, igen, abban igazad van, az ígéretet nem szép dolog megszegni, de a világ nem tökéletes és szegnek meg ígéreteket az emberek. Ez van, nem ígéretet kell tőle kicsikarni, hanem lehengerelni, hogy más ne is járjon az eszébe de te erről már lecsúsztál, de így is úgyis lecsúsztál volna, 16 évesen az ember még nem igazán az a stabil lelkületű partner.

2014. aug. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nehogy azt higgyétek hogy nekem mind ez nem jutott eszembe,és jól tudom hogy a hiba bennem van,de a kérdés kb. az volt hogy mit tegyek hogy menthető legyen?Nem az hogy mit NEM kellett volna...tudom jól,hogy úgymond rabságban tartottam,de ne feledjük ezt ő választotta.Tudom hogy szeret,mert az ilyet megérzi az ember,jó tudom mit gondoltok kis szar semmit tudó 17 éves a szerelmi hülyeségeivel,és nem évszakonként találkoznánk,hanem sokkal sűrűbben (nem vagyok eleresztve anyagilag..sőt,de kitudnám szorítani azt a pénzt ami az útba kerülne).
2014. aug. 31. 00:29
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nos, ha felnőtt férfi lennél azt írnám, csikarj ki egy találkozót és keféld meg nagyon.


Hogy a te esetedben mit tehetsz, az már sokkal problémásabb.

Talán próbálj meg nem rajta lógni, a lányok szeretik ha egy kicsit harcolni kell a fiúért, ha nem pincsikutya, nincs mindig a gép előtt, nem ugrik egyből.

Mutass egy kis önállóságot irányába és határozottságot.


De ezek csak a kevésbé rossz tanácsok a rosszabbak közül.

2014. aug. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Őőő,jó én kérek elnézést,sok fontos részletet kihagytam.Egy,nem gép előtt írtunk hanem telóról,ergo akár az udvaron is beszélhettünk,az online játékon ismerkedtünk meg igen,de egyikünk sem játszik vele.Nem vagyok "szobalány" edzek,futok,nem vagyok 20 kilós nyámnyila kocka,az hogy visszahúzódtam az emberektől nem azt jelenti hogy nem beszélek senkivel,hanem nem megyek el bulizni stb. és az egésznapi írogatást vegyétek kb déltől este 11-ig,de sok szünettel...kétségtelen hogy szeretett (remélem most is szeret) engem,én is őt nagyon,és ha a találkáig nagyjából minden rendben menne,akkor szerintem bőven menthető lenne az egész,a megcsalós témát meg kissé túlreagáltam,mert az a srác nem jönne össze egy olyannal mint a barátnőm mert...hosszú hagyjuk,és 100% hogy nem csalna meg,csak mégis a félelem bennem van,ezt kellene enyhíteni,de most per pill kissé haragos mert amint visszajött a táborból egyből ráförmedtem hogy tuti megcsalt,közbe sehol semmi... :/
2014. aug. 31. 00:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!