Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszerettem a páromból, szakítanék, de hogyan?

Figyelt kérdés
2 és fél éve vagyunk együtt, majdnem 1 éve együtt élünk és van egy 9 hónapos fiúnk. 8 és fél évvel idősebb. Nem vagyunk házasok. A páromnak már volt több komolyabb kapcsolata, de nekem ő az első komoly kapcsolatom. Egy kis ideje szeretnék véget vetni a kapcsolatnak mert nem érzem magam boldognak (és még sok más dolog is van). Egyébként ő hirtelen haragú, ingerlékeny és néha idegbeteg tud lenni. Az a baj hogy félek a következményektől vagy hogy bántaná a gyereket vagy engem.
2014. febr. 28. 08:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Van hova mennetek?

Kérd meg a szüleidet, hogy menjenek át hozzátok és segítsenek elköltözni. Vagy barátokat, barátnőket, bárkit, csak ne legyél egyedül. Akkor biztosan nem fog bántani.

2014. febr. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
óvatosan. készítsd elő. beszélj sok bizalmas ismerőssel tanácsért. informálódj a netről: bölcsik, albérletárak. dolgozol egyébként? könnyebb elindulni, ha nem minden nehézséggel egyszerre kell szembenézned.
2014. febr. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
egek, minek kellett nektek gyerek?..
2014. febr. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
talán mert nincs varázsgömbje.
2014. febr. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A gyerek az egy év után kellett...
2014. febr. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
"... hirtelen haragú, ingerlékeny és néha idegbeteg..." Te meg beleszerettél ebbe a "férfiasságba". Ez valaha imponált neked. Nehéz lesz megszabadulnod.
2014. febr. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kolosszus22 ***** válasza:
48%

Jó hülye vagy, minek kellett már az a gyerek? Amúgy attól hogy ingerlékeny, hirtelen haragú típus még kétszer sem biztos, hogy bántana téged vagy a gyereket, legalábbis a leírásodból az jön le, hogy eddig nem tett ilyet. Én ezt inkább takarózásnak érzem, elhiszem, hogy szabadulni akarsz + már nem szereted, de álcának tűnik az indok, hogy azért mert félsz! Arra jó, hogy ha majd megkérdik miért léptél le a gyerekkel ezzel könnyen le tudd a dolgot és akkor majd mindenki megértő lesz.

Én azt érzem, hogy most döbbentél rá neked ő az első és már nem vagy szerelmes és mással is kipróbálnád, de az ugye kevésbé elfogadható mások szemében gyerekkel a hátad mögött.

2014. febr. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kicsit szerintem is elhamarkodott volt a gyerek téma. 2 év semmi..

Mindenki azt mondja lépj le. Én a dolgok mögé néznék inkább megvizsgálnám én miben lehetek hibás a helyzet kialakulásában és ha már tisztábban látok megpróbálnám megoldani ezeket gondokat. Miért kell egyből kilépni, főleg gyerekkel a hátad mögött?

2014. febr. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!