Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szakítanék a barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakítanék a barátommal, iszonyatosan egyedül lennék. Vele tudok a legjobban szórakozni, ellenni. Ti mit tennétek? Részletek lent.

Figyelt kérdés
1 éve járunk a barátommal, én szeretem őt, de úgy érzem, hogy ő már nem szeret úgy mint régen. Volt már, hogy összevesztünk annyira, hogy a szakítás szélén álltunk. Egyre kevésbé vagyok boldog mellette. Viszont ha szakítanék vele, összetörnék lelkileg, egyedül lennék mert nagyon kevés barátom van, senkivel nem vagyok el annyira mint vele. Tuti mindennap rossz kedvem lenne, mert senki mellett nem élhetném ki magam. Szeretek vele lenni, de például sose bókol, és ez engem nagyon zavar. Néha odalegyinthetné hogy hmm de szép vagy ma, ilyesmi. Szóval nem tudom mit tegyek. Javítani szeretnék a helyzeten, szerintetek hogyan tehetném?
2014. máj. 7. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Beszéld meg vele.

Egyébként meg szakíts és keress mást.

2014. máj. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szakíts, itt már csak az önző érdekeid vannak, más nem.
2014. máj. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te csak azért vagy vele, hogy ne legyél egyedül. Valószínűleg kapcsolatfüggő vagy, nem vagy képes egyedül boldogulni, félsz az egyedülléttől, és nem vagy elég életrevaló, hogy szembe tudj nézni az átmeneti magánnyal is, ezért elvagy most amíg talán nem találsz mást. Pedig az egyedüllét időnként segít megismerni az embernek önmagát és sokmindent megtudsz magadról amit addig nem is tudtál. Csak merni kell dönteni.....
2014. máj. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A legjobb amit tehetsz ,ha szakitasz. Szerezz baratokat menj el bulizni, eldd ki magad. :) En is hasonlo cipoben jartam. Tudom milyen az, ha keves baratod van..ha gondolod irj privit beszelhetunk.:)
2014. máj. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez volt , csak annyi különbséggel , hogy én nagyon szerettem , bókoltam , elvittem ahova szeretett volna menni, szerenádoztam neki , rózsaszirmokkal raktam ki a házban a felvezető utat + mécsesek. Mindig megleptem és még is ki lettem dobva. :) Erre mondj valamit...


F/18

2014. máj. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Lehet hogy igazatok van :(

Utolsó válaszadónak pedig: ezek nagyon szép gesztusok, na én annyit se kapok hogy héé te, milyen csinos vagy ma.

2014. máj. 11. 14:18
 7/7 anonim ***** válasza:
5/6-os erre csak azt tudom mondani, hogy elég szemét volt a csaj, ha egy ilyet kidobott mit te, mert valószínűleg senki nem fogja így tisztelni és szeretni. Persze ez két oldalú, sajnos így nem tudom megmondani. első verzió, amit el tudok képzelni, hogy ezzel együtt nagyon másak vagytok, ő nem erre vágyik, hanem arra, hogy valaki durva legyen vele. Kifejtem: ő maga nem az a nagyon romantikus lélek és inkább egy őszinte kapcsolatot szeretne, és vagy attól fél, hogy egyszer csak megunod és abbahagyod, és akkor elkönyvelheti azt, hogy a kapcsolat sose volt őszinte, mert csak addig csináltad amíg szeretted és ez egy idő után kihűlt. Szóval vagy ettől fél, vagy ne keress rá magyarázatot, de unalmasnak találta. Vannak olyan nők akik mindig a lángot meg a kalandot, meg az izgalmat keresik a kapcsolatban. Sajnos van ilyen. De biztosan megtalálod azt a lányt, aki ezt értékelni fogja, mert még vannak olyan lányok, akik szeretik ha a kedvesük nagyon romantikus, és tiszta szívvel szereti őt. Szóval ne add fel!
2014. máj. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!