Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért boldogabb a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért boldogabb a barátnőm párkapcsolat tekintetében, mert képes volt egy nem kelendő pasival összejönni?

Figyelt kérdés
Barátnőm egy eléggé csinos nő. Barátjával tök boldog már 5 éve és most fognak házasodni. Igaz a pasija egy elég csúnya kövér félénk fiú, nagyon határozatlan, de képes volt barátnőm összejönni vele és megszerette. Én sajnos eléggé válogatok, soha nem tudnék ilyen pasival összejönni, mindig az izmos helyes magas jó pasik érdekeltek. Sajnos szinte mindig megcsaltak, elhagytak, hazudtak, eltűntek, itt vagyok 28 évesen és úgy érzem boldogtalanul. Szerintem a barátnőm azért boldogabb a pasijával, mert egy ilyen pasi nagyon kevés nőnek kell, nincs kísértés stb. és nagyon megbecsüli ezért barátnőmet.
2014. aug. 31. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Ő képes volt beleszeretni. Van akinek fontos a külső is. Nincs ezzel baj csak nehezebb a dolguk.
2014. aug. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen,van benne igazság...Én is voltam hasonló kapcsolatban, összejöttem olyannal, aki nem volt az esetem. Viszont én végig próbáltam győzködni magam, hogy bár nem felel meg nekem,mégis szeretni tudom valamilyen szinten,ő pedig imád engem. Nem volt ez elég nekem, és mindig tudtam, hogy vele igazán boldog nem lehetek, hiszen külsőre nem az esetem.

Most én is itt vagyok, inkább egyedül, minthogy megint olyan kapcsolatban legyek, ahol próbálom bemagyarázni magamnak azt,ami nem igaz :) Hiszek abban, hogy megtalálom azt, aki hozzám illik.

2014. aug. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyen nőcit, most 40 évesen a falat kaparja a magánytól,se gyerek, se senki, mindenféle pszichikai betegsége van, pánikbeteg, depressziós mi egy más.Ugyan vékony mint a koró-mert elszáradt, Pont ugyan igy gondolkozott a pasikról,ebben a korban mint te. Pár évig egy-.két jobban kinéző egyed 1x-2x megrántotta és léptek tőle. Ez lett a nagy keresés eredménye. Szóval én a helyedben csak javaslom, hogy gondolkozz el.
2014. aug. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek nincs jelentősége.. Mindenki kelendő annak, aki meglát benne valami különlegeset, és egy görög isten sem kelendő annak, aki átlagosnak látja.

Legyenek boldogok.. Szerintem csak féltékeny vagy, hogy egyáltalán VALAKI nagyon szereti a barátnődet.. inkább örülj neki - hát milyen barátnő vagy te?

2014. aug. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem miért hangoztatják sokan, hogy a lányoknak, nőknek kevésbé számít a külső, mint a fiúknak, férfiaknak, amikor a kérdező is az élő példa ennek ellenkezőjére. Éljenek a ronda fiúk-férfiak sokáig!
2014. aug. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy ismerkedni kell.. általában a magas, izmos jóképű pasiknak is van szíve és szeretni is akarnak vele, de eddig még te velük nem találkoztál.. ha már 28 éves vagy és még így sem tudod elképzelni, hogy kicsit lejebb adj az elvárásokból, akkor vagy tényleg vár rád a szőke herceg fehér lovon vagy tényleg egyedül halsz meg...sokáig én se találtam az igazit, tiszta depis voltam, pedig csak 24 vagyok... aztán most összejöttem barátommal és nem adtam lejjebb vagy ilyesmi, csak másmilyen típusú külsővel rendelkezik, mint amilyennek gondoltam, kiderült, hogy rengeteg dologban hasonlítunk, stb és jól megvagyunk, szal inkább reményt és kitartást kívánok neked, ne add fel semmiképp, de csak azért, mert valaki nem úgy néz ki mint Brad Pitt, attól még ne hajtsd el, mert lehet h tök jól kijönnétek
2014. aug. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az eszedbe se jut, hogy neki tetszik a pasi és valóban boldog? Mert ez igen is lehetséges. Csak mert szerinted csúnya, vagy más okos barátnőtök szerint csúnya, még nem minden nő szerint az.


Ezt hívják egyéni ízlésnek:)


Nekem pl egyszerűen az agyon gyúrt kockahas nyálas pasik nem jönnek be.... Olyan férfi lett a férjem 25 éves koromban akit helyesnek, vonzónak tartok, és minden téren tökéletes a kapcsolatunk. Viszont a barátnőimnek nem jönne be mert nem kigyúrt, csak amolyan lightosan izmos, és nem szőke herceg, hanem sötétbarna:) nekem jön be.


2 távolabbi barátnőm is a nyálas, izompacsirtákért van oda. Az egyiket majdnem 6 év után az ő pasija megcsalta, szakítottak. 29 évesen egyedül van, és rinyál, hogy nem kell a pasiknak...

A másik csaj addig válogatott, hogy 29 évesen csak 1 pasija volt, de nagyon rövid ideig, mert úgy érezte annál jobbat érdemel. (Nem volt neki elég menő). Szóval egyedül van és irigy azokra a volt osztálytársainkra akiknek boldog házassága, kapcsolata van.


Akinek ilyen az ízlése az egy dolog, de akkor viselje a következményeit : nagy valószínűséggel vénlány lesz.


Mellesleg, az utolsó mondatodra annyit, hogy amióta összejöttünk a férjemmel, több nő környékezi meg, mint a kapcsolatunk előtti években összesen. Még az egyik lány haverja is össze akart vele jönni, aki azelőtt rá se nézett...

2014. aug. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!