Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 23 évesen már meg vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 évesen már meg vagyok öregedve? Soha nem lesz már senkim?

Figyelt kérdés
Anyám szerint már a velem egyidősöknek már komoly párkapcsolatuk van, míg nekem nincs senkim. Azt mondja a legtöbb lánynak már 18 éves kora óta van egy komoly fiúja. Ez amúgy engem is elkeserít.
2014. aug. 31. 13:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem vagy megöregedve, még bőven alkalmas vagy szaporodásra...
2014. aug. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Édesanyád kapja be, már bocsánat a kifejezésért. Mondd meg neki, hogy ne cseszegessen, felnőtt nő vagy, úgy intézed a dolgaidat, ahogyan akarod. Az, hogy aggódik kedves tőle, de ne sopánkodjon, inkább támogasson.
2014. aug. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
Én 21 évesen érzem ezt.
2014. aug. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Senki nem próbálkozik nálad?
2014. aug. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
63%

Véletlen elküldtem.. -.-


Szóval még fiatal vagy nagyon, előtted a nagybetűs élet, semmit nem jelent ha valakinek 18 évesen van komoly kapcsolata, még neked is lehet és lesz is.

2014. aug. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Attól függ! Volt már hosszabb, komolyabb kapcsolatod? A kinézet sokat számít! Mert azt látják meg először. :D Mutass egy képet és megmondom, hogy normális-e avagy sem xd (vicc)
2014. aug. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy kiöregedve semmiből attól hogy nem volzbkomoly kapcsolatod. Ellőted az élet még lehet komoly kapcsolatod.
2014. aug. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ezzel egyáltalán nem értek egyet, veled egykorú vagyok, és habár voltak kapcsolataim(azt nem tudom, hogy mi számít komolynak, én annak éreztem őket), mégsem tartok sehol. Megöregedve biztos, hogy nem vagy.
2014. aug. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Költőnő? ***** válasza:

Jesszus dehogy vagy öreg. Élj, légy boldog, stb. Majd jön, amikor nem is várod.

Komolyan; minek az embernek ellenség , amíg ilyen remek szülők vannak??!

2014. aug. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Anyukád biztos több 18 évest ismer, mint te, és jobban belelát, igaz?

Na ugye. Nem lehet időponthoz kötni, hogy mikor találkozol olyannal, akivel jók vagytok együtt. Az számít, hogy mutatkozz emberek között, fordulj meg sok helyen.

Én nálad idősebben sem vagyok elkeseredve, amiért nincs fiúm.

2014. aug. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!