Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha lenne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha lenne egy régi szerelmetek, akit évek múlva sem tudtok elfelejteni?

Figyelt kérdés

4 éve ismertük meg egymást, akkor egy városban dolgoztunk, de ő itt hagyta a munkahelyét 2-3 hónapon belül. Anno ő kezdeményezte az ismerkedést, ő hívott el randizni, amiből végül a mai napig nem tudom, miért, de nem lett semmi. Így utólag visszagondolva, lehet, hogy azért, mert ő már tudta, hogy el fog innen menni. Mióta a városból elment, nem is beszéltünk egyáltalán. Én még sokáig sóvárogtam utána, aztán úgy tűnt, sikerült kiverni a fejemből, de mégsem tudom elfelejteni. Nem gondolok rá napi szinten, de időnként most is vele álmodok vagy meglátok egy férfit az utcán, akiről azt hiszem, hogy ő, és visszajönnek az érzelmek. Most viszont én dolgozom és tanulok abban a városban, ahol ő él és bár csak annyit tudok róla, amennyit facebookon látok, de úgy tűnik, nem is volt mostanában komoly kapcsolata. Régóta gondolkozok rajta, hogy megér-e újra egy próbát, hogy így évek után, a "semmiből" felbukkanjak és megpróbáljak kapcsolatba lépni vele? Vagy szerintetek erőltetett lenne már ennyi idő után? Nem tudom, mit tegyek.

22/N


2014. aug. 31. 15:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne kapcsolatban, mindenképpen próbálkoznék.
2014. aug. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!