Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőzik a pasim?

Figyelt kérdés
Visszanéztem az előzményeket a gépemen, hogy mégis miket nézegetett a párom, amikor én dolgoztam. Csak játékokat, filmeket, meg olyat találtam 1-1-et, hogy randivonal.hu, meg viszony.hu.........:( Azt nem mutatja az előzmény, hogy ezeken az oldalakon belül pl hol, mit nézegetett, vagy nézelődött-e egyáltalán. Csak a kezdőlap mutatkozik az előzményekbe. Egy kicsit ideges lettem, mert amúgy nagyon jó a kapcsolatunk és gyerekprojekten vagyunk. Előfordulhat, hogy amikor online néz filmet, felugró ablakokba reklámozzák ezeket az oldalakat és így kerül be az előzményekbe? Nem nézném ki belőle, hogy ilyet csinálna a hátam mögött, de az ördög nem alszik.... valami tipp, hogy tudnék ennek a gépen jobban utánaturkálni? részletesebben?
2014. aug. 31. 17:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Csak a csajokat nézte ott...én is szoktam
2014. aug. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A legvalószínűbb az amit írtál, ha társkeresőt látogatna, akkor feltehetően többször megjelenne az előzményekben(már abból kiindulva, hogy miért hagyna meg néhányat az előzményekben, ha a többit kitörli).

Dobd fel a kérdést, vádaskodás nélkül(ha esetleg felmerül, hogy miért nézted az előzményeket, akkor kerestél valamit, amit korábban megnéztél, de elfelejtetted, hogy hol találtad - vagy ilyesmi). Ennyi alapján én nem aggódnék a helyedben.

2014. aug. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

jajjj istenem.


Nagyon sokan fent vannak kíváncsiságból meg unalomból is társkeresőkön annak ellenére h van párjuk.


Ne foglalkozz ezzel. Nem lesz itt semmi gond.


De megesett már h tévedtem. De nyugi nálatok minden okés.

2014. aug. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem a fb-on volt hasonló esetem.

A sok nyomorult felugráló reklámok egyikére véletlenül rákattintottam és már regisztrálva is voltam a fb adataimmal. Aztán meg jöttek az üzik különböző pasiktól, barátomnak meg nem győztem magyarázkodni.


De egyébként, ha bensőségesebben nézegeti azokat az oldalakat, akkor azt is kimutatják az előzmények. A fb-on is vissza lehet nézni minden pici mozzanatot, minden kattintást. Ha nincs, akkor valószinű, hogy csak a főoldalakról lépett ki.

2014. aug. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha valóban ezen oldalakat látogatná, akkor nem csak a kezdőlapjuk lenne az előzményekben, hanem pl. konkrét adatlapokra is rátalálnál. Az meg kicsit abszurd lenne, hogy utólag kitöröl az előzményekből mindent, kivéve a társkeresők kezdőlapjait. :-)

99%, csak az idióta reklámok miatt vannak ezek az előzményekben.

2014. aug. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
igen, igaz... én arra gyanakszom, hogy csak a filmnézős oldalakon dobálja fel ezeket reklámként a felugróablakokba. amúgy nem titkolózik sose semmit. tudjuk mindketten egymás facebook jelszavát, bár nem nagyon szoktunk belépdesni a másikéba, telefont se dugdoz soha. Csak ma ment vissza ki dolgozni, és nem jön haza több mint egy hónapig. Ezért előjött a kisördög, hogy nemám új csajt keres magának ott kinn :/
2014. aug. 31. 17:33
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Hát én biztos keresnék, ha ilyen sokáig lennék kint.
2014. aug. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha tudnád, Tinderen hány ismerősöm pasija van fent. Nem tudom, ismered-e az appot, ha nem, google-ben találsz róla leírást, hogy működik. Vagy ismert emberek, vagy bloggerek, vagy akik Instán tökéletes családként látszanak, kisgyerekkel, a legtöbbnek a párja/férje fent van. Na most hogy ők csak nézelődnek, vagy valóban félre is mennek, ki tudja. Nem tudom, mennyire ismered a hazai bloggerinákat, de pl. a The Very Style Blog (ők épp babát várnak) és a WifeLifeStyle blog íróinak a férjei is fent vannak, az egyikkel még match-em is volt. De mondom, nem csak ilyenek, de rengeteg ismerősöm pasija, vőlegénye, férje is fent van. Ennek még a közös számítógépen sincs nyoma, és normális esetben a párok nem piszkálják egymás telefonját, soha nem tudja meg a másik, hogy unalmas óráiban az ember Tinderezik, nézelődik, beszélget, vagy épp randit is szervez - hisz alapvetően ez az alkalmazás a szexkapcsolatokra épül, nem hosszútávú társkereső.
2014. aug. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
te jó isten.. :/
2014. aug. 31. 19:20
 10/12 anonim ***** válasza:

Könnyen lehet, hogy csak felugró ablak a társkereső. Nekünk napi rendszerességgel a randivonal, és a viszony.hu ugrik fel. Meg egy csomó játék, hitelreklám, stb...Nem csak a férjemnek, hanem nekem is.


Ha látogatója lenne az oldalnak a párod, akkor többszörösen jelenne meg az előzményekben 1 ilyen oldal, és nem csak a főoldal.


Plusz, ha megcsalna, szerinted nem lenne annyi sütnivalója, hogy kitörli az előzményeket?

2014. szept. 1. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!