Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőzik a pasim?

Figyelt kérdés
Visszanéztem az előzményeket a gépemen, hogy mégis miket nézegetett a párom, amikor én dolgoztam. Csak játékokat, filmeket, meg olyat találtam 1-1-et, hogy randivonal.hu, meg viszony.hu.........:( Azt nem mutatja az előzmény, hogy ezeken az oldalakon belül pl hol, mit nézegetett, vagy nézelődött-e egyáltalán. Csak a kezdőlap mutatkozik az előzményekbe. Egy kicsit ideges lettem, mert amúgy nagyon jó a kapcsolatunk és gyerekprojekten vagyunk. Előfordulhat, hogy amikor online néz filmet, felugró ablakokba reklámozzák ezeket az oldalakat és így kerül be az előzményekbe? Nem nézném ki belőle, hogy ilyet csinálna a hátam mögött, de az ördög nem alszik.... valami tipp, hogy tudnék ennek a gépen jobban utánaturkálni? részletesebben?
2014. aug. 31. 17:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ja, meg még az elittárs,hu is fel szokott jönni, amit mindketten csak sznobok társkeresőnek hívunk:)
2014. szept. 1. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ennek ne tulajdoníts nagy jelentőséget szerintem. Az én páromnak is jönnek az e-mailjére twoo-ról, meg még mit tudom én milyen oldalakról üzenetek, de én megnézhettem mindet, csak rákattintott valamire, aztán azóta küldözgetik neki az e-maileket...nekem is küld a badoo meg a love.hu, aztán az életben nem voltam fent rajtuk.... Ha mondjuk a viselkedése is változik, max. akkor érdemes elgondolkodnod...
2014. szept. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!