Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ex felkeresése 1 év után?

Figyelt kérdés

Sziasztok, érdemes felkeresni az exet , 1 éve nem beszéltünk, és nem is láttuk egymást..azóta amióta vége lett.... 1,5 éves kapcsoalt volt... nagyon csúnyán váltunk el egymástól... a kapcsolatnak külső okok vetettek véget amiket akkor nem tudtunk megoldani..


24



2014. aug. 31. 20:14
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Akkor is fostos vagyok...tényleg nagyon csúnyán vátunk el..elmondtuk egymást mindennek... nagyon szép kapcsolat volt, de a nyarat nem tudtok megoldani együtt..és ez már tavasszal ráment a kapcsoaltra is hogy mindenki ezen kattogott...
2014. aug. 31. 20:43
 12/17 anonim ***** válasza:
engem exem jó 1 év sekép-sehang után keresett fel (hallani se akartam róla, mert sokat szenvedtem miatta, viharos kapcsolat volt), egyből elkezdtünk napi szinten beszélni, és 1hónapra rá újra összejöttünk, ennek már lassan 1,5 éve. de tény, hogy nálunk nagyon lezáratlan volt a kapcsolat.
2014. aug. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nálunk is sajnos... rengeteg a megválaszolatlan kérdés...
2014. aug. 31. 22:21
 14/17 anonim ***** válasza:
55%
Ne keresd fel, keress masik lanyt, minek bolygatni.
2014. szept. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Miért akarod felkeresni? Lehet, hogy egyikőtöknek fájna, lehet, hogy újra összejöttök, de előjönnek ugyanúgy a problémák. Az élet más területén is tapasztaltam, hogy döglött kutyát nem jó újra kiásni.
2014. szept. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Olyan eget rengető problémák nem voltak...
2014. szept. 2. 12:30
 17/17 A kérdező kommentje:
Ahogy ígértem megírom mi történt, írtam neki..de semmi válasz...
2014. szept. 6. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!