Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Keresi a tekintetem és mosolyo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keresi a tekintetem és mosolyog, vajon érez valamit?

Figyelt kérdés

A volt párommal 3 évet voltunk együtt, első igazi nagy szerelem volt. 1 éve nem vagyunk együtt, mert megcsalt, ő azóta is azzal a nővel van, akivel megtette, nekem nemrég lett valakim.


Egyszer kibékültünk fél év után, de nem húztuk sokáig, csak 1 hónapig.. ő folyamatosan azt mondogatta, hogy megbánt mindent, sírt is nem egyszer..



De észrevettem, hogy akárhányszor meglát, keresi a tekintetem hogy odanézzek, akár köszönésnél is és mosolyog.. vagy ha összefutunk valahol, akár egy szórakozóhelyen, akkor mindig néz, figyeli mit csinálok.


Legutóbb addig nézett, míg oda nem néztem és köszönt mosolyogva...


21 L


2014. aug. 31. 20:15
 1/1 anonim válasza:
Hát az biztos hogy érdekled őt.Gondolom furdalja a kiváncsiság mit is csinálsz.
2014. szept. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!