Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Döglődő kapcsolatból hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Döglődő kapcsolatból hogy lehet kilépni?

Figyelt kérdés
Voltál már olyan kapcsolatban, melyben szerettétek egymást a pároddal, de két éve se vele se nélküle helyzetben vagytok? Érezted már, hogy nem teljes az életed, hullámvölgyek vannak, néha jó, néha nem, más életre vágysz, és bár szereznéd ha jól működne a kapcsolat, többszőri nekifutásra sem nem tud?

2014. szept. 1. 13:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem ez volt. 3 és fél év után sikerült, találtam mást, aki tisztelt. De többszöri próbálkozásra sikerült csak.
2014. szept. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
3 és fél év után sikerült kilépned? Előtte meddig érezed azt, hogy jó?
2014. szept. 1. 13:26
 3/10 anonim ***** válasza:
Aha, egy év se veled, se Nélküled után dobott, de nem is nagyon próbálkozott javítani a dolgokon, egyoldalú volt az egész. Még mindig nem tettem magam teljesen túl a szakításon, de egyre jobban érzem magam egyedül. Még ez az állapot is jobb,intha még mindig szenvednénk egymással.
2014. szept. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Egyedül lenni nem rossz, csak akkor ha magányos is vagy. De ez mindig rajtunk múlik, a mai világban rengeteg olyan lehetőségünk van, hogy ne így érezzünk...de ez egy másik téma :)


Én még benne vagyok, és persze, hogy nehéz helyzet. 4 és fél évből az utolsó két év döglődés.

2014. szept. 1. 13:31
 5/10 anonim ***** válasza:
Én a barátnőmmel vagyok így,egy éve vagyunk együtt piszkosul szeretjük egymást de mindig összekapunk és a szakítást emlegetjük,de egyszerűen semelyikünk nem tud meglenni a másik nélkül.Erre az a megoldás SZERINTEM hogy mind a 2 fél alkalmazkodik a másikhoz (ha ezt eddig nem tette)és elfogadják egymás hibáit,csak hát utána jön az hogy az egyik fél (barátnőm) nem képes betartani amit ígért és én meg így belekötök mindenbe (jó nagy idióta vagyok) és akármennyire is akarjuk minden héten van valami,de most úgy látszik megoldódnak a gondok,dűlőre jutottunk és együtt maradunk csak "visszaveszünk" a viselkedésünkből,bocsi ha nem volt hasznos a válasz de ez az én tapasztalatom:)
2014. szept. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ígéretekből nálunk is tele van a padlás :) na jó ez azért túlzás, de azért vannak. Ezek olyan dolgok, melyek nem fognak változni, mert nem tudunk mások lenni. Például elég eltérő a szexuális igényünk is, ami általában nem szokott változni.
2014. szept. 1. 13:44
 7/10 anonim ***** válasza:
első vagyok. Sikerült, mert már egy idő után nem hitegettem magam, hogy biztos jobb lesz. Olyan szintre süllyedt a dolog, hogy már az eszemmel felfogtam, hogy semmi értelme az egésznek. A szívem lázadozott azért, most is fáj még a dolog, de jobb így. Nekünk 2 év után volt egy törés, utána másfél év döglődés. Mindig mikor ki akartam lépni, jött a teperés, aztán visszasüllyedt az egész. Most boldog párkapcsolatom van, egy igazán jó emberrel. Mindenem megvan, amit az előző kapcsolatomból hiányoltam. :)
2014. szept. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálunk évekig ez volt. De életem legjobb döntése volt amikor véget vetettem a dolognak. A tanulság: ami nem működik, azt nem kell erőltetni.
2014. szept. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekünk nagyon sokáig ment ez (én nem tudtam elengedni, ő meg akart tartani tartaléknak). Egy nagyon intenzív időszak után elkezdett hanyagolni, majd nem válaszolni az üzeneteimre. Egy idő után elkezdett nem érdekelni, hogy beszélünk-e vagy sem, kerestem új barátokat. Itt tartunk most. Egy újabb lehetőséget kaptam, hogy vége legyen. Kezd egyre jobban megerősödni bennem, hogy ne engedjem vissza. Ha eldöntötted, hogy nem akarod vele folytatni, akkor használd ki az egyik hullámvölgyet, beszéljétek meg és ne engedd vissza. Ne hibáztasd magad miatta.
2014. szept. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Picit csodálkozom, hogy 2 évig bírtad a döglődést.... Ha tudnád, mit akarsz, 1-2 hónap után is dönthettél volna.
2014. szept. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!