Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok kilépni a kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok kilépni a kapcsolatból, mert terrorban tart és ver a párom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve volt autóbalesete. 8 napig kómában volt, sérült az idegrendszere is. A balesete után szinte sírva kért az anyukája, hogy költözzek oda hozzájuk, mert a barátom nem akart / tudott elviselni senkit maga körül.


Kb. 3 hetet laktan velük, többet nem bírtam. Megváltozott. Mindenér kiabált, vergődött velem, pedig mindent, de mindent megcsináltam neki. A mai napig ez megy. Ha náluk vagyok és a mosogatógépbe nem teszek be véletlenül egy villát, már a falhoz nyom és ordibál velem. Legutóbb a szekrényhez nyomott hozzá, leesett egy váza és ezért úgy felpofozott, hogy felrepedt az ajkam. Tele vagyok kék-zöld folttal. Verbálisan is bánt.


Az a gond, hogy java részt akkor ilyen, ha ketten vagyunk. Bár szülei, rokonjai előtt is el-el borul az agya, de csak legyintenek.


Már szakítottam vele, de megfenyegetett, hogy ha elhagyom, öngyilkos lesz. Látta rajtam, hogy hidegen hagy, aztán könyörgött, hogy megváltozik Visszamentem hozzá, de kb. minden elölről kezdődött.


Megmondtam neki, hogy ha nem hagy engem békén, ha nem hagyja, hogy kilépjek ebből a kapcsolatból és bántani mer, akkor feljelentem. Mire ő azt mondta, hogy ha megmerem tenni, megöl...


Mit tegyek? 20l (ő 25)



2014. máj. 5. 00:42
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha van hol laknod, van munkád vagy szüleid tudnak segíteni neked, lépj le azonnal! Ne hagyd magad zsarolni.
2014. máj. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

csak dumál, úgyse tenné meg, csak zsarol.

lépj le minél hamarabb.

2014. máj. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
88%
Egyrészt.. szemét dolognak tartom ha valaki elhagy egy beteg embert.. másrészről meg az ilyen embereket akik így viszonyulnak a párjukhoz mint ő hozzád.. én biztos feljelenteném. Nehéz dolog de megtenném akárki akármit mond. Elmondanék mindent a rendőrségnek és védelmet kérnék mert ez nem kapcsolat és neked is komolyabb bajod is lehet belőle meg nem élet.. remélem sikerül.
2014. máj. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
85%
Hagyd el, valószinűleg valami maradandó betegsége alakult ki a baleset hatására szóval nehogy még a végén komolyabbra forduljon a helyzet!
2014. máj. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
89%
Nem találok arra indokot, hogy miért kéne vele maradnod... mire vársz?
2014. máj. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Legvegso esetben rendorseg
2014. máj. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 Fish1 ***** válasza:
100%

Szerintem hagyd ott, mert amíg saját maga nem akar megváltozni, addig ugyanez marad a helyzet. Az öngyilkossággal való fenyegetőzés az egyik legdurvább érzelmi zsarolás, ennek ne engedj. Ha nincsenek következményei a tetteinek, szintén ugyanúgy fogja tovább folytatni a veled szembeni erőszakot.

Gondolom a baleset okozta lelki traumát nem dolgozta fel, ez is közrejátszhat.

2014. máj. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
#3-as! Nem lett fogyatékos, stb., ép és egészséges, csak az idegrendszerével lett valami. Ilyenkor borul el az én agyam... Írtam is, hogy ott voltam vele 3 hetet, miután hazaengedték!
2014. máj. 5. 00:53
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Mond kislány te normális vagy? Már az első alkalommal látleletet kellett volna vetetned és feljelenteni. Ez egy közveszélyes ember, ne érdekeljen a fenyegetése. Nyomás orvoshoz, aztán jelentsd fel! Vagy meddig akarsz várni,ameddig úgy megver, hogy a kórházban vagy rosszabb helyen végzed? Szakíts meg vele minden kapcsolatot és ne legyen bűntudatod egy másokra veszélyes elmebeteg miatt.
2014. máj. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

"idegrendszerével lett valami"

Most ez összefügg azzal, hogy ver a párod, vagy csak a balesete után kezdte ezt el?

Az erőszak, egy párkapcsolatban nem elfogadható, szóval hagyd el.

2014. máj. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!