Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a párom anyukája...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a párom anyukája túlságosan is kiszolgálja a fiát?

Figyelt kérdés
Az anyós jelöltemmel egyébként jól kijövünk. Kedves nő, segítőkész és sokat lehet vele beszélgetni. Viszont van egy dolog amivel nehezen tudok megbékélni. Rettentően kiszolgálja a páromat, az öccsét úgyszint. És néha azt érzem, hogy majd a jövőben tőlem is ezt várná el, hogy szolgáljam az ő kicsikéjét. Félre értés ne essék. Nagyon szeretem a párom, szeretek neki főzni is, szeretek a kedvében járni. Viszont nem akarom őt szolgálni. Az anyukája mindent szó szerint elé tesz. A párom stresszel ha nincs otthon az anyja, mert nem tudja, hogy akkor ő mit egyen, nem találja a dolgait stb. És ez megijeszt, mivel tervezzük egy-két év múlva a költözést. Én megmondom őszintén, hogy minél messzebb akarok költözni az anyóstól. Meg tartok attól is, hogy ha majd valamit főzök a páromnak nem fog neki ízleni, mert nem olyan lesz, mint amit az anyja csinál. Annyira bánt ez az egész, mert különben szeretem őt, jó embernek tartom. De nekem is vannak álmaim, vágyaim. Nem akarok egy embert szolgálni egész életemben. :(
2014. szept. 1. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Próbáld meg utánozni az anyóst.
2014. szept. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De nem akarom. Azt akarom, hogy egy férfi legyen mellettem. Ha gyereket akarnék akkor szülnék magamnak.
2014. szept. 1. 19:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Elkényesztetett anyucikedvence :D
2014. szept. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:( De az a baj, hogy nagyon sok már az ilyen tipusú férfi. Persze én tudom, hogy vannak férfiasabb férfiak is a világon. Nah de mind1. Szeretem a párom csak nem tudom, hogy fog-e ezen változtatni vagy sem. Erre lennék kíváncsi...
2014. szept. 1. 19:40
 5/5 lavieenrose ***** válasza:
A volt barátomnak pont ilyen volt a családja, azaz az anyukája, csak ő az öccs volt:D de totálisan kiszolgálta mind a férjét, mind a két fiát az anyuka. Olyan szinten, hogy a barátom bátyja nem tudta megkülönböztetni 20 évesen a sütőt és a mosógépet. Mondták neki telefonon, hogy nyomja be a mosást, és a sütőn kereste a gombot :/ :D nálunk az lett a vége, hogy szakított velem a csávó, azért is, mert nem olyan vagyok mint az anyukája.(szó szerint ezt mondta. Akkor rossz volt, de utólag nézve igazából ez volt életem egyik legjobb dolga, mert utána találtam meg a jelenlegi párom, aki nem anyuci pici fia. :) Szerintem ha valaki ebben nő fel, és abszolút nem érzi, hogy nem lenne helyes, amit az édesanyja csinál, akkor ő is ugyanezt fogja elvárni. Azt meg ha kinyalják a seggét és mindent megkap egy kéznyújtás nélkül neki csak jó...nem hiszem, hogy ne ezt akarná élete további részében is:/
2014. szept. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!