Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kapcsolatban segíthet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban segíthet a "szünet"?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben részemről megromlott a kapcsolatom a barátnőmmel, kicsit úgy érzem,hogy nem becsül meg eléggé, néha meg is bánt, aztán meg magát védi ha ezeket felhozom ahelyett,hogy beismerné.

Nem tudom,hogy készen állnék e a szakításra, lehet hogy az lenne a megoldás, de nem biztos, ezért szeretnék szünetet kérni, ha pedig utána úgy dönt,hogy megvan nélkülem is akkor nincs mit tenni, ha változás van akkor minden rendben lesz, ha pedig nem változik utána sem akkor az is megoldja a kérdést.

Csak nem tudom, nekem mindig is olyan fura volt ez a "tartsunk szünetet"...szerintetek segíthet?


2014. szept. 1. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem igazán
2014. szept. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

" A távolság olyan mint a szél, a kis tüzeket eloltja, a nagyokat fellobbantja..." SzP


Amúgy nem hiszek abban, h utána lehet még felhőtlen egy kapcsolat... de ha kiszakadunk a helyzetből talán távolról nézve, vagyis kívülről nézve másképp láthatjuk a problémát...

2014. szept. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi értelme a szünetnek. 2 ember vagy együtt van és együtt is akarnak lenni, vagy nincsenek együtt. De ha már gondolkodni kell rajta hogy valakivel együtt akarsz maradni, az rég rossz.


Utána már sose lesz olyan a kapcsolat mint előtte volt. Szerintem megmérgezi a kapcsolatot, ha szünetet kell tartani, ideiglenesen szakítani kell ahhoz, hogy eldöntsük, azt az embert akarjuk e párunknak akivel a kapcsolatot tartjuk fenn.


Magyarul ha már gondolkodni kell rajta, az veszett fejsze nyele.

2014. szept. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez tipikus női szöveg. legalábbis eddig tőlük hallottam, mert a férfiak nem kényszerülnek erre. Párom szerint sem. Meglepődtem, hogy ezt nem nő kérdi. :-)

Általában a férfi tudja mit akar eddig ezt tapasztaltam, s nő bizonytalanodik el. Persze nem minden esetben úgy látszik itt a kivétel erősíti a szabályt..


Tudok olyanról, akiknek bevált, hisz egy kis külön töltött idő kellett, hogy rájöjjenek mit veszíthetnek és megbeszélték azóta is együtt vannak. Mindig két emberen múlik, lesz-e megoldás vagy sem, ha elég érettek hozzá, működhet.


Ha így érzel, lehet nincs elég önbizalmad.

Mondjuk jó lenne tudni a hátterét ennek a szituációnak, hogy pontosabb képet kapjunk.

Miből gondolod/érzed, hogy nem becsül meg?

Mivel bánt meg?

Nem lehet, hogy valamit rá vetítesz ki, s nem látod, hogy benned is lehet hiba? Nézz magadba!

Ha meglehet oldani/beszélni, akkor felesleges a szakításon gondolkozni, csak tenni kéne érte. Vagy ez már nem menne, mert ehhez nem 'fűlik a fogad'? Meg sem akarod oldani a felmerülő problémákat?

Ehhez is két ember szükséges!

N

2014. szept. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nekünk 5 hónap szünet volt.. (2éveskapcsolat) utána újra összejöttünk és nagyon nagyon jó együtt újra :) már 3éve :)
2014. szept. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!