Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Huszonéves fiúk! Van köztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves fiúk! Van köztetek itt valaki akinek nincs saját szobája?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok és egy másfél szobás lakásba élek szüleimmel, a két helységet egy harmonika ajtó választja el ami szinte semmi hangot nem szigetel. Napközben szüleim szintén abba a szobába tévéznek élik az életet amibe nekem van kialakítva a helyem (mivel itt van a nagy tévé hangtechnika stb). csak estére vonulnak a helyükre a kisebb szobába.


Ez végett sose tudok elvonulni max átköltözök addig én a kisebbik szobába gépezni zenét hallgatni.


A legnagyobb problémám pedig az hogy sose tudok nyugodtan egy lányt sem felhozni magamhoz , mivel szégyenlem másrészt tök cikinek érzem ezt a hülye helyzetet. és az nagyon nagyon eltud szomorítani.


Mit ajánlotok mit tegyek ? Mert néha már nagyon kivan a tököm a dologgal. Jelenlegi munkám végett sajnos nem tudnék albérletbe menni.


2014. szept. 1. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem van saját szobám, de én sem szoktam lányokat felhozni. Mondjuk egyszer megpróbáltam, de orrcsonttörés lett a vége. :(
2014. szept. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Megértelek. 24 éves vagyok és egy kis lószar házikóban tengődünk ahol hangszigetelés se nagyon van, a konyha meg tulajdonképpen egybe nyílik a helységgel ahol a szüleim alszanak. :O Nekem is tele a tököm az egész helyzettel. Ha végeztem az egyetemmel nem érdekel mit de elvállalok akármit amiből egy albérletet tudok fizetni és meg tudok valahogy élni nem érdekel ha nem luxus lakásban, de így már nem megy tovább, nem fogok 30 évesen is anyámékkal lakni az fix!
2014. szept. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok. Bár nekünk nagyobb kertes házunk van, viszont a szituáció az, hogy apám kb. 10-12 éves korom óta korengedményes nyugdíjas (rendvédelmi szektorban dolgozott) és miután viszavonult a melótól kitalálta, hogy a szomszéd telket megveszi és ott lesz hely 1 bocinak, kecskének meg veteményes kertnek. Ami teljesen jó dolog, tényleg, csak a hátulütője az, hogy így itthon tölti nyilván az idejét és így én sem tudtam soha lányokkal ismerkedni, kapcsolatot kialakítani mert mindig a fejemben volt, hogy ide úgyse jöhetünk, mert mindig itthon van az apám, mindig zargat, beszél egy csomót, stb. érted, hogy hoztam volna fel gimi után mondjuk egy barátnőt vagy valami, miközben az apám ott olvas a nappaliban stb... 23/f
2014. szept. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
utolsó , te hogy oldod azt meg hogy legyen egy kis magánszférád ?
2014. szept. 1. 21:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet a szüleiddel megbeszélni, hogy a félszoba legyen a te szobád?
2014. szept. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja, nálunk is ez van, én konkrétan a húgommal vagyok 25 évesen berakva egy szobába. Nekem sincs egyéb ötletem mint hogy amint végeztem az egyetemen és elkezdek dolgozni elmegyek albérletbe, iszonyat hogy így telik el a fiatalságunk.
2014. szept. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
3-as vagyok.. hát annyi van, hogy néha azt az 1-2 alkalmat kihasználom mikor egyedül maradok, ezenkívül nem nagyon találtam még megoldást
2014. szept. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A magánszféra nekem egyenlő az álommal. Csak az lebeg a szemem előtt az utóbbi időben, hogy innen szabadulni kell eljött az ideje, hogy saját magamról gondoskodjak a "saját" lakásomban ahol ha akarok pucéran fejen is állhatok. Nekem egyéb problémáim is vannak a kis házon kívül a családommal. Csak annyi erő kell még, hogy jól teljesítsek az egyetemen és ne csúszak vele és hogy kibírjam még ezt a kis időt. Meg persze a szerencse sem árt egy álláshoz mivel gondolom senki sem fog utánam dobni egy melót se csak úgy. :O
2014. szept. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem saját lakásom sincs.. Kénytelen vagyok éjszakánként a Maserattimban meghúzni magam .. :\
2014. szept. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!