Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A huszonéves fiúk tényleg...

A huszonéves fiúk tényleg ravaszak, alattomosak, könyörtelenül számítóak és a pár választás során csakis saját érdekeiket figyelik?

Figyelt kérdés
2014. máj. 21. 10:23
1 2
 1/13 anonim válasza:
Ne általánosíts.
2014. máj. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
pár választás során kinek másnak az érdekeit figyelnék? :D a párválasztás nem jótékonykodás egy magányos csajjal hanem egy érzelem kialakulásának kezdete, legalább is optimális esetben :D
2014. máj. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Akkor ezt a kommentedet szeretném itt is látni:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__569..

2014. máj. 21. 10:24
 4/13 anonim ***** válasza:
Miért? Te párválasztásnál kinek az érdekeit nézed? az anyukádét? a szomszéd néniét? Nekem kell boldognak lenni, tökmindegy hogy az ki. Te sem fogsz úgy párt választani hogy "jajj ő boldog , én vagyok élete szerelme, de én rühellem mint a szart hmm de ő boldog jajj akkor vele leszek"
2014. máj. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
figyi, sok fajta féle ember van, attól hogy te vagy akármelyik kommentelő kifogott egy fent említettet attól még vannak rendesek is, és lehet hogy nem a legjóképűbb leggazdaggabb faszi lesz az mert neki minek is jó személyiség hisz minden más megvan amivel megszerezzen magának egy nőt, na persze vannak kivételek de én így látom
2014. máj. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy nem unod még a h*lye kérdések kiírását.
2014. máj. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

ilyen kérdések után kár csodálkozni, hogy a még normálisan gondolkodók is inkább les zarják az egészet és prosztó parasztok lesznek akik csak kihasználnak mindenkit

röff

2014. máj. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Költőnő? ***** válasza:
Hány ilyen f*.sztojás kérdés kerül ma még ki?
2014. máj. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
pasik mind szemetek..aljas egy férgek..
2014. máj. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mi az a f*.sztojás?
2014. máj. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!