Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komoly kapcsolat utan kizart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kapcsolat utan kizart a baratsag?

Figyelt kérdés
6 ev utan kozos megegyezes alapjan lett vege.Még meg kell szoknom,hogy nem beszelgetunk egymassal nap mint nap.Most nem sok erdeklodest mutat iranyomban, ez azt jelenti nem igazan kotodott hozzám?
2014. szept. 1. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
A szakítás okától is függ, bár szerintem puszipajtások és világi nagy barátok nem lesztek.
2014. szept. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért kéne érdeklődnie irántad most? Szakítottatok, vége van, fogadd el. Nyilván ő is szeretne továbblépni, folytatni az életét, az senkinek sem jó, ha egy szakítás után is egymást nyúzzátok.
2014. szept. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kizárt hogy barátok legyetek esetleg köszönő viszony de ennél többre kár számítani és szerintem az a legjobb ha te sem akarsz ennél többet mert úgy hamarabb felejtesz
2014. szept. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Még neki is furcsa a dolog gondolom. Nekem is volt egy négy éves komoly kapcsolatom, és úgy szakítottunk hogy megegyeztünk, barátok maradunk. Nem szokott rámírni, de ha összefutunk órákig el szoktunk beszélgetni meg megbeszélünk néha közös programot.
2014. szept. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ez nem azt jelenti hogy nem kötődött. Az teljesen természetes, hogy nem beszéltek minden nap egymással, hiszen most szakítottatok. Véleményem szerint nem jó dolog az, ha ezek után barátok maradtok, mert ez az egyik félnek mindig fájdalmas lehet. Most egy kicsit hagyjátok egymást, aztán persze idővel akár barátok is lehettek :)
2014. szept. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem azért azt a kapcsolatot nem kéne megszakitani,olyannyira hogy ne is beszéljenek egyáltalán..6 év közös együttlét után,azért nem kellene igy viselkednie.


Gyerekes szerintem az a felfogás,hogy most akkor vége és soha többet ne szólj hozzám.


Azért havonta 4-5 alkalommal igazán lehetne beszélgetés köztetek..aztán idővel csökkentenétek..


A hirtelem távozásnál szerintem nincs rosszabb..mert minden nap beszéltetek..nekem báris nem esne jól.

2014. szept. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ez nagyon sok mindentől függ, amit te leírtál túl kevés értelmes válaszhoz, csak tippelgethetünk :/
2014. szept. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!